źródło: artykuł partnerski

Pogoń za innowacyjnymi rozwiązaniami wciąż trwa. Konsument jest świadomy i wymagający. Dbamy zarówno o urodę, ale przede wszystkim o zdrowie. Naturalne składniki i trendy eco, nadal są wyznacznikiem decyzji o wyborze produktu. Na bazie fascynacji południowokoreańskim stylem życia i technologią powstała firma Korean Lifestyle, która propaguje koreańskie rozwiązania na rynku polskim.

Źródło dobrej wody!

Jednym z wiodących produktów marki Korean Lifestyle stały się witaminowe filtry prysznicowe – VITARAIN. Wielofunkcyjny witaminowy filtr prysznicowy, podłączany do baterii prysznicowej aplikuje witaminę C do skóry i ciała. Dodatkowo oczyszcza wodę z chloru, rdzy i innych szkodliwych substancji. Jest z powodzeniem stosowany do aromaterapii. Filtr dostępny w pięciu wersjach zapachowych: cytryna, lawenda, frezja, róża, igły sosnowe oraz w wersji bezzapachowej.

Dlaczego VITARAIN jest tak skuteczny?

Organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć witaminy C, dlatego musi ją dostarczać z zewnątrz. Jednym z najlepszych sposobów jest aplikacja przez skórę, pod warunkiem, że stężenie witaminy C będzie na poziomie powyżej 15%. VITARAIN gwarantuje stężenie aż 41%!

Gliceryna

Skuteczną aplikację witaminy do skóry właściwej zapewnia substancja, która pomaga pokonać warstwę rogową naskórka. W filtrach VITARAIN jest to gliceryna. Zapewnia ona dodatkowo nawilżanie, wygładzanie i ochronę skóry.

Dekstryna

Dzięki zastosowaniu specjalnej substancji filtr VITARAIN przynosi ulgę górnym drogom oddechowym w czasie oddychania.

Wykorzystanie

Filtry mogą być wykorzystywane w warunkach domowych, ale przede wszystkim świetnie sprawdzą się w klubach fitness, saunariach, basenach czy grotach solnych jako uzupełnienie oferty oraz podniesienie usług do poziomu premium.

Produkt z atestem PZH – Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny

Zapraszamy do współpracy
więcej na www.vitarain.pl

Polecamy także:

Carbon Trainer – system lustrzany z nową generację AI Fitness Mirror