Vivertine w Rumunii wybrał Perfect Gym

Kolejny klub w Rumunii zdecydował się na system Perfect Gym. Vivertine w miejscowości Jassy to jeden z najnowocześniejszych klubów fitness w tym regionie. Ponad 4000 metrów kwadratowych, 150 urządzeń, 4 sale ćwiczeń, ścianka wspinaczkowa, SPA i dwa baseny to część atrakcji oferowana przez właścicieli obiektu. Klub dysponuje również własnym centrum medycznym Vivertine Medical, w którym klubowicze mogą skorzystać z konsultacji kardiologów, psychologów, fizjoterapeutów i dietetyków.

-To jeden z nielicznych klubów w Europie z tak bogatą i różnorodną ofertą dla klubowicza. Perfect Gym został stworzony dla klubów o złożonej strukturze. Cieszymy się, że udało nam się spełnić wymagania Vivertine i trzymamy kciuki za dynamiczny rozwój i zadowolonych klientów – tłumaczy Małgorzata Gala, VP of Sales Perfect Gym.

Klub zatrudnia ponad 15 trenerów personalnych, którzy w prosty sposób będą mogli rozliczać prowizje od sprzedaży treningów, dzięki prostemu modułowi PT w systemie Perfect Gym. Każdy klub może we własnym zakresie ustalić reguły rozliczeń prowizji, co daje menadżerom szeroką gamę możliwości ustalania systemu prowizyjnego.

Ponadto klubowicze będą mogli skorzystać z zapisu online na treningi personalne w Portalu Klienta, co w dużym stopniu ułatwi rezerwację treningów i zwiększy przychody klubu z sprzedaży PT.

Klub będzie korzystał również z centrum automatyzacji PG, dzięki któremu usprawni komunikację z klubowiczami.

– Rumunia to kraj o dużym potencjale w Europie dla Perfect Gym, a Vivertine to doskonały przykład na to, jak radzimy sobie z złożonymi obiektami z wieloma strefami i rozbudowaną ofertą dla klubowicza – podsumowuje Gala.

Artykuł sponsorowany