źródło: www.healthclubmanagement.co.uk

Prace budowlane nad planowanymi projektami rekreacyjnymi zaczynają wracać do normy w Wielkiej Brytanii.
Jednym z powracających do biznesu jest Alliance Leisure, która w tym miesiącu (czerwiec 2020 r.) rozpoczęła prace nad dwoma dużymi projektami centrum rekreacji.

Firma tworzy centrum rekreacyjne o wartości 17,4 mln funtów w Dudley, Worcestershire.
Inwestycja obejmuje klub fitness ze 100-stanowiskową powierzchnią siłowni, dwie sale ćwiczeń, podziemne studio jazdy na rowerze stacjonarnym oraz przestrzeń do ćwiczeń z instruktrorem.

Będzie też 25-metrowy, ośmiopasmowy basen pływacki, basen dydaktyczny ze sprzętem dla uczestników, czteroosobowa hala sportowa i miękkie boisko z zapleczem gastronomicznym.

W Swanley w hrabstwie Kent, firma Alliance pracuje nad centrum rekreacyjnym o wartości 20 milionów funtów dla rady okręgowej Sevenoaks.

Centrum rekreacji White Oak o wartości 20 milionów funtów zastąpi istniejące centrum o tej samej nazwie, które pochodzi z lat 60. XX wieku i zostało rozbudowane w latach 70. XX wieku.

Udogodnienia w nowym centrum rekreacyjnym, zaprojektowanym przez Saunders Boston Architects, będą obejmować klub fitness ze 100-stanowiskową salą gimnastyczną i dwoma studiami; 25-metrowy, sześciopasmowy basen z ruchomą podłogą; basen dla uczniów i strefa widokowa obsługująca oba baseny.

Powstanie także wielofunkcyjna hala sportowa, interaktywna arena Tag Active zaprojektowana dla rodzin oraz „Feel Good Suite”, w którym znajduje się wspomagany sprzęt skierowany do osób o ograniczonej sprawności ruchowej i osób starszych.

„Zobowiązując się do budowy nowego, nowoczesnego centrum rekreacyjnego dla Swanley, inwestujemy w największy projekt budowlany od pokoleń. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Alliance Leisure jako naszym partnerem rozwojowym w celu dostarczenia tego nowego, przyjaznego dla środowiska centrum, które będzie służyć mieszkańcom tej części dzielnicy i nie tylko, przez wiele lat.”

Polecamy także:

Dlaczego fitness w domu nigdy nie zastąpi siłowni?