Franczyzowa sieć studiów treningu personalnego Dream Body EMS, w których wykorzystuje się bezprzewodowe urządzenia do elektrostymulacji mięśniowej rozrasta się z miesiąca na miesiąc. Przed nami kolejne otwarcia w Zgierzu i Piotrkowie Trybunalskim.

Jak podkreśla Michał Solarz, pomysłodawca i właściciel konceptu, w dobrych studiach EMS najważniejszy był, jest i pozostanie trener. Tylko doskonale przygotowany profesjonalista, za którym stoją wartościowe dyplomy, jest w stanie poprawnie poprowadzić klienta dbając o każdy element zajęć.
Takie studio to również doskonały pomysł na własny biznes dla trenerów personalnych, którzy w swojej społeczności chcą przedstawić wyróżniającą ich ofertę. Studio treningu EMS to również, bardzo dobra inwestycja dla inwestorów, którzy sami nie będąc trenerami są gotowi na zatrudnienie profesjonalisty.
Studiów EMS, ich formatów i pomysłów na przyciągnięcie klientów jest na rynku coraz więcej. Różnią się wielokrotnie podejściem do komunikacji z potencjalnymi nabywcami karnetów. 
Z niepokojem zauważam dziwną i zaskakującą tendencję do promowania treningów EMS raz w tygodniu z czym kompletnie się nie zgadzam – podkreśla Michał Solarz. Ta przewrotna koncepcja z jednej strony pokazuje klientom, że w zasadzie nic nie muszą a jedna wizyta w tygodniu załatwia sprawę. Naszym zdaniem jest to wstęp do zabicia w klientach chęci do zmiany stylu życia. Ideą nadrzędną każdego trenera, studia czy konceptu powinno być wskrzeszenie lub pobudzenie w nas potrzeby trenowania. Oczywiście w naszych studiach posiadamy takie karnety, jednak nigdy nie powiemy naszemu klientowi, że jest to wybór optymalny. Zgadzam się, że dla tych najbardziej zapracowanych jeden trening EMS w tygodniu to i tak dużo. Zgadzam się, że dla aktywnych sportowo na innych polach, jeden trening EMS jako uzupełnienie to wystarczająca ilość. Nie możemy jednak promować karnetów na wizyty „raz w tygodniu” jako tych najwłaściwszych wśród osób nietrenujących
Dream Body EMS jest przedsięwzięciem, które pod wspólnym szyldem daje spójną jakość. Urządzenia instalowane w sieci pozwalają na wykorzystanie pełnego potencjału trenera personalnego. Dają też możliwość dopasowania treningów do możliwości klienta, od tych bardziej statycznych do bardzo dynamicznych i wymagających. Klienci zachęcani są do odwiedzania studia dwa razy w tygodniu, co jest zdaniem Michała Solarza, optymalnym i najwłaściwszym komunikatem.
W treningach EMS nie ma gotowych recept i ustawień. Maszyna sama w sobie nie załatwia sprawy a jest jedynie zaawansowanym technologicznie narzędziem do pracy z Klientami. Najważniejszy był, jest i pozostanie trener, który umiejętnie wykorzystuje dobrodziejstwa technologii nie zapominając o podstawach rzemiosła – podkreśla Michał Solarz.
Zapraszamy do kontaktu mailowego wszystkich, którzy myślą o własnym biznesie EMS i pomocy w jego skutecznym prowadzeniu oraz promocji wśród lokalnej społeczności pod adresem biuro@dreambody.studio. Więcej na www.dreambody.studio.

Polecamy także
eFitness w chmurze Microsoft Azure

kontakt@branzafitness.pl