Ubiegły tydzień był dla grupy Dream Body EMS niezwykle aktywnym czasem. Oficjalne otwarcie w Rawie Mazowieckiej, przygotowanie do otwarcia w Piotrkowie Trybunalskim i Zgierzu a to wszystko okraszone wybitnym szkoleniem poprowadzonym przez czołowego trenera fit menadżerów, Sebastiana Goszcza z Esspresso Fitness Business Solutions. 
Szkolenia takie będą stałym i częstym elementem podnoszącym standardy obsługi w sieci a potężna wiedza Pana Sebastiana będzie wykorzystywana w codziennej pracy przez każdego z właścicieli” – informują Michał i Magda Solarz, założyciele konceptu.
Dream Body EMS to system naczyń połączonych. Jesteśmy za siebie wzajemnie odpowiedzialni, nasz standard ma być spójny i przewidywalny dla każdego uczestnika zajęć w studio Dream Body” – dodają.
Dream Body EMS to sieć, w której przyjęto założenia przewagi umiejętności trenera personalnego nad technologią i wykorzystywanym urządzeniem. Jasny komunikat konceptu „przede wszystkim człowiek” skierowany jest do potencjalnych franczyzobiorców, którzy są trenerami lub są gotowi zatrudnić profesjonalistę. To humanistyczne przekonanie oparto o bagaż kilkunastoletnich doświadczeń właścicieli konceptu, którzy dobrze poznali świat trenerów personalnych, ich aspiracje, dusze i oczekiwania.
Widziałem w swoim życiu liczne koncepty i pomysły biznesowe, które kończyły żywot bo zapominały o człowieku” – przekonuje Michał Solarz. My formatujemy nasz koncept w taki sposób żeby funkcjonował nawet jeśli jednego dnia znikną wszystkie maszyny EMS na świecie. W naszym rozumieniu EMS to nie jedynie skrót od electrical muscle stimulation ale także ENERGIA, MIŁOŚĆ i SATYSFAKCJA z dobrego i zdrowego życia. Każdy Klient znajdzie w Dream Body kompleksową opiekę nie trenera lecz lekarza duszy i ciała, TRENERA PERSONALNEGO.  – uzupełnia Michał Solarz.
O szczegóły dotyczące otwarcia własnego studia treningu personalnego z wykorzystaniem technologii EMS możecie Państwo pytać pod adresem biuro@dreambody.studio. Szczegółowe informacje znajdziecie na www.dreambody.studio
Polecamy także:
Marka HMS – połączenie pasji, przyjaźni oraz fascynacji sportem