Aktualnie coraz więcej osób marzy o swoim własnym biznesie. Wiele osób związanych ze sportem prędzej czy później myśli o otwarciu swojego klubu fitness. Nie każdy jednak wie w jaki sposób zacząć, zarządzać obiektem, żeby czerpać profity z biznesu. Taki osobom z pomocą wychodzą firmy oferujące model franczyzowy. Jedną z nich jest énergie Fitness. O walorach tej alternatywy postanowiliśmy porozmawiać z Dorotą Walerczuk, odpowiedzialną za wprowadzenie i ekspansję énergie Fitness do Polski.

Doroto, postanowiłaś spełnić marzenie wielu ludzi marzących o otwarciu własnego klubu fitness. Aktualnie jest wiele modeli klubów franczyzowych. Dlaczego właśnie énergie Fitness?

Kiedy zostajesz franczyzobiorcą énergie Fitness, nawiązujesz współpracę z marką, która umożliwia ludziom zmianę ich życia! Robimy to od 2003 roku! Jako énergie Fitness zostaliśmy uznani za znakomitego franczyzodawcę w dziedzinie fitness w 100 najlepszych brytyjskich franczyzach na 2019 r., lokując się na drugim miejscu, wyprzedzając McDonald’s! Świadczy to o naszym zaangażowaniu z czego jesteśmy bardzo dumni. (Przeczytaj)

Łączymy najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń, najwyższej klasy sprzęt fitness, innowacyjne koncepcje szkoleń , elastyczną opcję członkostwa i światowej klasy obsługę klienta. W rezultacie énergie Fitness jest na równi z najlepszymi klubami.

Dobra wiadomość jest taka, że nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia ani zainteresowania zdrowiem i sprawnością fizyczną, aby odnieść sukces.

Ze względu na charakter działalności, siłownia działa prawie sama. Możesz także uniknąć stresu związanego z zarządzaniem dużym zespołem pracowników, ponieważ koncepcja énergie Fitness jest zaprojektowana tak aby działać w oparciu o niewielką ilość personelu, wymaganych jest od trzech do pięciu pracowników.

Co oferujecie potencjalnym franczyzobiorcom?

Od planowania biznesowego i nabywania nieruchomości po bieżące wsparcie marketingowe i operacyjne, jesteśmy dumni z oferowania kompleksowego pakietu franczyzy, który daje naszym franczyzobiorcom wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

Co Was wyróżnia na tle konkurencji?

  • Międzynarodowa marka – dzięki 15-letniemu doświadczeniu i ponad 100 klubom, żaden inny franczyzodawca fitness nie rozumie rynku zdrowia i fitnessu tak jak my.
  • Bezkonkurencyjne wsparcie – będąc naszym franczyzobiorcą, skorzystasz z jednego z najbardziej kompleksowych pakietów wsparcia biznesowego dostępnych na rynku. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół operacyjny ma 15-letnie doświadczenie w zdobywaniu sukcesów i zapewnia porady i wskazówki na każdym kroku. Jesteśmy zawsze pod ręką, aby zapewnić porady i wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć sukces.
  • Spektakularne otwarcia siłowni – dzięki naszej niezastąpionej formie przedsprzedażowej, większość klubów otwiera swoje drzwi z ponad 1000 członków.
  • Planowanie biznesowe i finansowe – będziemy współpracować z Tobą w celu opracowania solidnego biznesplanu, który wspiera rentowność i może pomóc w pozyskaniu dodatkowego finansowania dzięki naszym partnerstwom z dużymi bankami.
  • Znalezienie lokalizacji – nasz dedykowany zespół pozyskiwania nieruchomości pomoże Ci znaleźć i zabezpieczyć właściwą lokalizację, pomagając w negocjacjach umowy najmu i pomagając w zaplanowaniu dopasowania.
  • Rabaty od dostawców – korzystaj z naszych relacji z wiodącymi w branży dostawcami sprzętu na siłownię, loga, materiałów marketingowych i rozwiązań do zarządzania członkostwem.
  • Kurs zarządzania – zapewniamy szkolenia na temat każdego aspektu prowadzenia działalności związanej z siłownią, korzystając z naszego 3-dniowego kursu zarządzania podstawowego (EBMC).
  • Szkolenia énergie – wstępne i bieżące szkolenia dla pracowników w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania firmy, a także wspierania stałego rozwoju zawodowego Twojego zespołu
  • énergie Helpdesk – nasz wyspecjalizowany dział pomocy jest zawsze do Twojej dyspozycji- nie ma niczego, czego byśmy nie widzieli, jeśli chodzi o posiadanie siłowni!

Biorąc pod uwagę Nasze wieloletnie doświadczenie oraz sukces, który udało nam się osiągnąć na rynkach zagranicznych jesteśmy przekonani, że potrafimy pomóc w realizacji marzeń, a przede wszystkim otwarciu dobrego biznesu, który będzie dochodowy, nawet osoby, które nigdy nie prowadziły klubu fitness i nie miały z nim do czynienia.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz uzyskać więcej informacji : http://www.energiefitnessfranchise.com

Polecamy także:

Énergie Fitness nowy operator z planem otwarcia 50 klubów w przeciągu najbliższych 5 lat