Tworzenie doświadczeń treningowych będzie głównym tematem tegorocznej Konwencji Retention, która odbędzie się w formie wydarzenia online 9 grudnia 2021 roku.

Podczas trwającego pół dnia wydarzenia pięć sesji zapewni wgląd w to, w jaki sposób operatorzy mogą tworzyć doświadczenia klientów online i offline z perspektywy treningu i budować ich lojalność.

Organizatorem wydarzenia jest ekspert ds. retencji, dr Paul Bedford.

„Wystarczy spojrzeć na inwestycje, jakie duże marki, takie jak Apple i Peloton, włożyły w swoje doświadczenie, aby zdać sobie sprawę, że jeśli obiekty stacjonarne jak siłownie nie zwiększą ich rzeczywistego doświadczenia w zakresie ćwiczeń, rozbieżność będzie tak duża, że ​​będzie rozczarowująca właśnie dla klubów fitness” 

„Firmy te projektują wszystko wokół rozrywki, w porównaniu z większością instruktorów fitness, którzy skupiają się na tętnie, ciężarze i liczbie powtórzeń”.

„Niektóre marki butikowe już to osiągnęły i chociaż wielu operatorów skopiowało obiekty, aby „wyglądały” jak butik, nie rozwinęły się w zakresie treningu, więc nie „czują się” jak butik. Czas przyjrzeć się, co możemy zrobić, aby zapewnić niezapomniane wrażenia z ćwiczeń na siłowni”.

Bedford otworzy wydarzenie i przygotuje scenę, przedstawiając różnice między doświadczeniem, a pamięcią, szczegółowo opisując, co operatorzy i profesjonaliści fitness mogą zrobić, aby zaprojektować doświadczenia, które pozostawią trwałe pozytywne wrażenie i zachęcą członków do powrotu po więcej do ich klubów.

Wśród prelegentów wydarzenia znaleźli się Adam Zeitsiff, były dyrektor generalny Gold’s Gym i obecny prezes platformy internetowej zajęć fitness, Intelivideo; Samantha Cullum i Vicky Mahony, założycielki firmy konsultingowej Upstartr; producent PT i wideo, Richard Playfair; oraz Barry i Shay Kostabi, współzałożyciele Fitness Career Mastery.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.retentionguru.com/register2021