Grudzień to czas wielkich podsumowań oraz nowych planów na kolejny rok. Dla Naomi Fitness Design to dynamiczny czas. Co się wydarzyło? Co stanowiło największe wyzwanie oraz czym planują nas zaskoczyć w 2020 roku? Zapraszam do zapoznania się z wywiadem z Markiem Brzózką – CEO firmy.

Rok 2019 w Naomi Fitness Design był bardzo dynamiczny pod względem rozwoju. Czy mógłbyś przybliżyć najważniejsze wydarzenia, które wpisały się w rozwój marki?
Bardzo ciężko przytoczyć kilka kluczowych wydarzeń, ponieważ trochę ich było. Do najważniejszych należało wystawienie się ze sprzętem podczas targów FIBO w Kolonii, gdzie udało się nawiązać nowe kontakty w USA, Francji i Hiszpanii, oraz wielką inwestycje w Kuwejcie.
Dopracowujemy nowy koncept ćwiczeń Fight Fitness Zone wraz z Hiszpańskim partnerem, skupiliśmy się na opracowywaniu tak naprawdę nowych konceptów na 2020.
Cały rok 2019 był bardzo pracowity pod tym względem tworzenia nowości na 2020.

Czym w takim razie zamierzacie nas zaskoczyć w 2020 roku?
Na pewno nowymi strefami wraz z konceptem ćwiczeń. Pierwsze szlify będzie można dostrzec już w Lutym w Bytomiu na re-otwarciu Xtreme Fitness.
Wprowadzamy tam 3 strefy: Strefę Funkcjonalną, Strefę Fight oraz Air Zone.
Na Fibo zaskoczymy Was conceptem ćwiczeń Fight Fitness połączonym z muzyką, światłami LED oraz fajną oprawą studia.

Najważniejsze inwestycje w Polsce i zagranicą w 2019 roku?

W Polsce najważniejszą inwestycją było zatrudnienie nowego Dyrektora Operacyjnego Jacka Kubika, znanego wszystkim z ekspertfitness.com.
Za granicą było to tworzenie nowego konceptu ćwiczeń, powstanie nowej linii Ninja Container oraz wszelkiego rodzaju targi branżowe oraz spotkania biznesowe typu SIBEC EUROPE. Tam naprawdę można poznać rekiny z branży fitness, nawiązać relacje biznesowe oraz przedstawić swój produkt. Brakuje mi tego w Polsce, takich spotkań fejs to fejs w fajnej atmosferze połączonej z odpoczynkiem.

Co było dla Was największym wyzwaniem w tym roku?

Największym wyzwaniem było chyba zebranie dokumentacji na rynki bliskiego wschodu. Jesteśmy obecni w Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, oraz Izraelu, ale daliśmy radę.
A tak naprawdę ciągły progres, tworzenie coraz to nowych stacji, koncepcji podłogi funkcjonalnej tak żeby wykorzystać z niej maksymalnie dużo.

Branża Fitness stale ulega transformacji. Jakie nowe trendy będą istotne Twoim zdaniem w 2020?

Przeniesienie klubu butikowego do typowego klubu fitness! Wprowadzenie aplikacji, która w tym pomoże oraz zajęcia grupowe typu FIGHT.
Myślę że powoli pojawia się to już w klubach, ale będzie na pewno mocniej zauważalne w 2020 r.
Jakie Twoim zdaniem są najważniejsze problemy widoczne w branży fitness? Jak sobie z nimi radzić?
Utrzymanie klienta. Kluby muszą sprostać wyzwaniu konkurencyjności na rynku oraz tym, że non stop nowe kluby się otwierają i zaskakują czymś nowym.
Rozwiązaniem jest nieustanny progres. Należy dostosowywać kluby do rosnących potrzeb. Wprowadzać zmiany, które pozwolą zaskoczyć klubowiczów na tyle,
że nie będą myśleć o tym żeby odejść do konkurencji. Jest na to wiele sposobów: wymiana stref, wprowadzając nowe koncepty treningowe, interaktywne zajęcia grupowe.
Dziękuję Marku! Życzymy Tobie wiele sukcesów w Nowym Roku!
Polecamy także:

Premium z prawdziwego zdarzenia, czyli rozwój sieci studiów EMS, Body UP, powered by miha bodytec®