Dobra argumentacja, która trafi do klientów to podstawa. Istotnym jest, aby przygotować osobną komunikację do obecnych i utraconych klientów a inną dla zupełnych fitnessowych “świeżaków”. Doświadczeni bywalcy klubów znają już zalety – należy im o nich przypomnieć! Wśród nowych i potencjalnych klientów stawiajmy na edukację – niech poznają korzyści ćwiczenia w klubie, a pierwszego dnia w nowym miejscu, nie czują się zagubieni.

***

Przede wszystkim zadbaj o świadomość Twoich klubowiczów i potencjalnych klientów. Ćwiczący bardzo często sami wskazują zdrowie jako największą motywację do odwiedzania klubu fitness. Przekonaj o tym niedowiarków w ten letni czas, że przygotowanie organizmu na trudny jesienny i zimowy okres, może okazać się najlepszą ochroną. A jeśli to nie wystarczy?

Promocje, kupony, rabaty… Jakich narzędzi użyć?

Wszyscy kochamy promocje. Nic nie pomaga podjąć decyzji zakupowej tak dobrze, jak promocja. Zanim zaczniesz tworzyć akcję promocyjną, sprawdź, jakie narzędzia masz do dyspozycji. W systemie eFitness znajdziesz nieograniczone możliwości tworzenia promocji i rabatów.

Wybieraj spośród różnych typów promocji jak np. rabat na wszystkie raty, rabat na wybraną ratę, na opłatę administracyjną i wielu więcej.

Ciekawą opcją są też kody rabatowe na zajęcia. Klubowicze mogą z nich skorzystać, zapisując się na zajęcia przez Strefę klienta i opłacając je metodą Pay As You Go.

Efektywna promocja to dobra komunikacja

Żadna promocja nie przyniesie efektu, jeśli nie zostanie dobrze zakomunikowana klientom! Skonfiguruj wysyłkę wiadomości e-mail i SMS do klientów. Czas wakacji to także świetna okazja do zawalczenia o uwagę osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z usług klubu fitness!

Darmowe wiadomości SMS do Twoich klubowiczów

Dla klubów korzystających z systemu eFitness mamy nawet milion darmowych SMS-ów. Jak to działa? Każdy klub pracujący na systemie eFitness może skorzystać z promocji na darmowe SMS-y. Każda opłacona przez klub w terminie faktura spowoduje przekazanie przez eFitness tylu bezpłatnych wiadomości SMS do klubowiczów, jaka była wartość FV (1 zł = 1 SMS). Szacowana liczba przydzielonych SMS-ów dla całej branży przez eFitness to aż milion wiadomości do klubowiczów w Polsce.

Jeszcze jedna dobra wiadomość! Wiemy, jak ważne jest utrzymanie płynności finansowej klubu w czasie wakacji. Dlatego dodatkowo wydłużyliśmy termin płatności faktur do 21 dni. 

Zarówno darmowe wiadomości SMS przyznawane klubom jak i wydłużony termin płatności faktur obowiązuje do końca sierpnia 2020 roku.

materiał partnerski

Polecamy także:

NEWS: Podano datę otwarcia siłowni w Wielkiej Brytanii