photo: Free-Photos / pixabay.com

Wakacyjne treningi biegowe z Holmes Place

W każda wakacyjną sobotę w Holmes Place OVO Wrocław odbywają się wspólne treningi w ramach Wakacyjnego Klubu Biegowego. To spotkania dedykowane zarówno amatorom, jak i pasjonatom biegania. Inicjatywa ma na celu zachęcenie mieszkańców Wrocławia do aktywnego stylu życia.

W każde sobotnie przedpołudnie trenerzy Holmes Place OVO Wrocław prowadzą grupę biegową przez wrocławskie ulice. Podczas sobotnich spotkań uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak poprawiać własne rekordy, unikać kontuzji, realizować kolejne cele oraz uzupełnić treningi, aby były jeszcze bardziej efektywne. Udział w zajęciach nie wymaga zapisów i jest bezpłatny.

Spotkania odbywają się o godz. 10.30 na patio OVO Wrocław, Ul. Podwale 84. Przed każdym biegiem trenerzy prowadzą specjalne zajęcia rozciągające, podczas, których partner klubu –  Think Love Juices przygotowuje zdrowe napoje. – Po treningu uczestnicy w detalach poznają atmosferę Holmes Place, a także osobiście porozmawiają z instruktorami i trenerami – mówi Lidia Zamyłko, regional marketing manager Holmes Place.

Holmes Place to międzynarodowa sieć klubów fitness w standardzie premium. Działa od 1980 roku, ma 270 tys. klubowiczów korzystających z blisko 100 klubów w 9 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Holmes Place OVO Wrocław działa na kondygnacji -1 wielofunkcyjnego, futurystycznego kompleksu OVO Wrocław. Zajmuje powierzchnię blisko 1500 mkw. To pierwszy klub tej sieci na Dolnym Śląsku, a także jej pierwszy w Polsce klub ultra-premium.