źródło: artykuł partnerski

EFM nie ma, czas na EFM Show, czyli MMA nowej generacji. Walka czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Wszystko to, co najbardziej cenicie sobie w widowisku sportowym, w jednym miejscu! Najlepsze emocje i najlepsze show w Polsce – to gwarantuje między innymi Michał Materla, który został jednym z głównych inwestorów federacji.

Czym jest EFM Show?

EFM Show to gala sportowa MMA, która odbędzie się 9 kwietnia w systemie PPV. Wydarzenie, którego w świecie sportu jeszcze nie było. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu – Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Głównym wydarzeniem  będzie to starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walki w najmniejszej klatce świata aż do upadłego! Trzeba odwagi, żeby stanąć do takiego pojedynku. EFM Show zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Pasut, Jongmen, Andersz i Mała Ania, czyli MMA nowej generacji!

Takiej mieszanki  na scenie federacji MMA na rynku jeszcze nie było! Galę 9 kwietnia okrasi SHOW w oparciu o YouTubową rywalizację. To właśnie dzięki niej poznacie pozostałych uczestników walk EFM Show. Cztery drużyny, dwunastu zawodników i czterech kapitanów znanych z pierwszych stron gazet – lepszego zestawienia nie mogliście sobie wyobrazić!

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

– Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, 34-latek, który wziął się za zarządzanie jednym z najważniejszych kanałów na Youtube w Polsce jeszcze zanim to było modne. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!

– Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!

– Jongmen – nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Co z resztą aspektów wojownika? Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. Odnosimy więc wrażenie, że może być ono najważniejsze w każdej walce jego zespołu

– Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM Show. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni nam wiele

To ich podopieczni – sportowcy wezmą udział w challengach, które pokażą ich umiejętności fanom MMA. Za każdą wygraną zdobywać będą punkty, które…

… przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych

Walka opierać się będzie na sile czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Podczas czterech odcinków współcześni wojownicy pod protekcją czterech kapitanów poprawiają swoje wyniki i przygotują się do finalnej rywalizacji.

Wyzwania sprawdzą, który z nich jest najlepszy. Będą musieli zmierzyć się z wodą, siłą tornada, ognistą pięścią i sprawić, że ziemia im lekką będzie. Ich radość, trudności i drogę do nabrania pewności siebie będziecie mogli śledzić na YouTube EFM Show pod nazwą „EFM Challenge Show”.

W każdym odcinku zwycięski team otrzyma punkty do ogólnej klasyfikacji. Dodatkowe może uzyskać w oddzielnym głosowaniu publiczności w social mediach.

Finał rywalizacji odbędzie się na gali zarówno w formule w formule MMA , jak i finałowych challenge’ach pomiędzy kapitanami drużyn. Wydarzenie transmitowane w systemie PPV już 10 kwietnia 2021r. Zwycięska walka zawodnika to dodatkowe punkty dla zespołu. Te zdobyć będą mogli również… kapitanowie. O co rywalizują teamy? Zwycięzcy otrzymają 100 000 zł do podziału!

Gala EFM Show 10 kwietnia tylko w PPV

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Innowacyjna formuła starcia sprawi, że o EFM Show mówić będą wszyscy! Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV.

Śledźcie zmagania fighterów i ich kapitanów na YouTube i już teraz przygotujcie się do największego wydarzenia w historii polskiego MMA. Widzimy się 10 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Obserwuj social media EFM Show:

Facebook – Link

Instagram – Link

Twitter –  Link

TikTok –  Link

 

Polecamy także:

eco, rubtiler, vinderen

ECO-twarz profesjonalnych siłowni i klubów fitness