źródło: Property Design

Remont pływalni na ul. Kasprzyka kosztował łącznie 12 mln zł. Modernizacja robi wrażenie. Obiekt jest teraz nowoczesny i ekologiczny, przystosowanym do potrzeb rodzin oraz osób z niepełnosprawnościami.

Pływalnia Delfin  mieści się przy ul. Kasprzaka 1/3 i jest jednym z najpopularniejszych tego typu obiektów na Woli. Do dyspozycji warszawianek i warszawiaków są nowe sale fitness, sauny, a kibice i goście mogą obserwować basen z wygodnych trybun. Wszystko w wyremontowanym wnętrzu, które teraz jest bardziej przyjazne środowisku.

Pływania została zaprojektowana w 1996 roku i oddana do użytku dwa lata później. Obiekt w tym roku doczekał się gruntownej modernizacji. Prace koncentrowały się na termomodernizacji, wymianie całego systemu wentylacji oraz okien, modernizacji łazienek i pryszniców.

Dodatkową zmianą jest dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. – Powstały m.in. oddzielne wyjścia z szatni dla osób poruszających się na wózkach, dostosowano toalety i prysznice, a włączniki światła są na odpowiednich wysokościach – wymienia Bartosz Kusior, dyrektor OSiR Wola.

Od 25 czerwca pływalnia dostępna jest dla wszystkich mieszkańców.

Polecamy także:

Już jest! Kompleks rekreacyjno-basenowy w Parku Kultury w Powsinie oficjalnie otwarty