Pierwszy sklep stacjonarny WK

Na przełomie maja i czerwca planowane jest otwarcie pierwszego stacjonarnego sklepu Warszawskiego Koksa zlokalizowanego w samym centrum Warszawy. Lokal o powierzchni 40 m2 pod logo „Warszawski Koks” zostanie otwarty przy ul. Kopernika 23, nieopodal klubu McFit na Nowym Świecie. W dzień otwarcia organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji. Klienci będą mieli okazje spotkać się z popularnymi YouTube’rami oraz wziąć udział w degustacji produktów.

W sklepie stacjonarnym dostępny będzie cały asortyment, tzn. pełna oferta linii odzieżowej, suplementy, produkty spożywcze oraz akcesoria fitness. Dotychczas istniała możliwość odbioru wszystkich zamówień składanych on-line w magazynie WK zlokalizowanym przy ul. Krakowiaków 64a. Już pod koniec maja klienci będą mieli okazję odbierać swoje zamówienia składane przez internet w sklepie stacjonarnym. Niewątpliwie nowa, lepsza lokalizacja przyczyni się do rozwoju firmy oraz stworzy więcej możliwości do częstszych spotkań obserwatorów WK.

Bardzo mocno stawiamy na rozwój naszej firmy. Naszym głównym celem w kontekście odzież sportowej jest wzbogacanie marki o nasz charakter. Jeżeli chodzi o suplementy, produkujemy rzeczy, które działają. Nasza linia produktów spożywczych jest fajną alternatywą dla cukrzyków. – powiedział nam w rozmowie Michał Owczarzak, współwłaściciel firmy Warszawski Koks.

Warszawski Koks zyskał popularność poprzez filmy na YouTubie promujące naturalną kulturystykę i fitness, zawierające porady oraz motywację. Zaczynali od rozpowszechniania nurtu „Natural BodyBuilder” opierającego się na przekonaniu, że świetną sylwetkę można zbudować bez stosowania leków podkręcających wydajność ludzkiego organizmu. YouTuberzy przekonują, że ładne ciało można zbudować zgodnie z zasada: “Jedz, co chcesz”. Obecnie ich kanał ma ponad 222 tys. subskrypcji.