EMS Training Academy zaprasza na ostatnie szkolenie z międzynarodowym ekspertem od treningu EMS, Danem Samkiem. Po raz ostatni w 2019!

Zgodnie z obietnicą, kontynuujemy naszą szkoleniową ofensywę w myśl naszego przewodniego hasła #EduAkcjaEMS. Dlatego już w weekend 26-27 października we Wrocławiu, w pięknym hotelu the Bridge, odbędą się intensywne warsztaty dla trenerów, właścicieli i menedżerów studiów EMS. Uwaga – poziom szkolenia zaawansowany!

Dan Samek, założyciel EMS Business Academy, wystąpił już w tym roku w Polsce dwukrotnie: na I Kongresie EMS & Business w lutym 2019 we Wrocławiu, zorganizowanym przez EMSTraining.pl, prowadził także całodniowe warsztaty sprzedażowe oraz w strefie OFFICIAL ®FIWE & EMS Training Zone we wrześniu. Dał się poznać jako charyzmatyczny coach, a jego wystąpienia zostały niezwykle entuzjastycznie przyjęte przez uczestników.

Tym razem również możecie się spodziewać ogromnej dawki praktycznej wiedzy oraz intensywnej interakcji. Program szkolenia został przygotowany na podstawie dotychczasowych doświadczeń Dana ze szkoleń w Polsce i feedbacku od uczestników.

Tym razem Dan skupi się na trzech zasadniczych aspektach prowadzenia studia EMS: sprzedaży, zarządzaniu oraz strategii marketingowej.

Dan Samek od dawna związany jest z branżą fitness, przez wiele lat był menedżerem sprzedaży oraz marketingu w dużej niemieckich sieci klubów fitness. Spędził też kilka lat w USA, najpierw jako sprzedawca i menedżer w Walt Disney w Orlando, a później w Chicago jako Generalny Menedżer Sprzedaży i Dyrektor Marketingu w prestiżowej agencji PR-owej. Obecnie jest coachem, mówcą motywacyjnym i wykładowcą na kongresach poświęconych treningowi EMS. Założył EMS Business Academy i współpracuje z największymi operatorami sieci treningu EMS na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy!

Bieżące informacje o programie i biletach znajdziecie na Facebooku

Dodatkowe informacje pod biuro@emstraining.pl

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

miha bodytec® na FIWE 2019 – spektakularny sukces