źródło: informacja prasowa

Zdrofit rozpoczął nową kampanię pod hasłem „Warto żyć ZDRO”. Główny przekaz marka opiera na korzyściach płynących z treningów w klubach, które przekładają się na życie codzienne. Bohaterami kampanii są student Patryk, kobieta biznesu, Dorota oraz senior, Mieczysław. To na ich przykładach sieć klubów pokazuje również opcje dopasowania oferty do zróżnicowanych potrzeb.

Marka konsekwentnie kontynuuje komunikację pozycjonującą Zdrofit jako sieć propagującą zdrową aktywność fizyczną, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Bohaterowie kampanii zostali dobrani tak, aby pokazywać, że kluby Zdrofit są zarówno dla młodych, jak i starszych, wysportowanych, jak i rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością.

W nawiązaniu do kampanii, w wybranych klubach sieci odbędą się otwarte dni zdrowia pod hasłem „Warto żyć ZDRO”. Podczas nich będzie można skorzystać z bezpłatnych badań wzroku, ciśnienia, zawartości tkanki tłuszczowej oraz nawodnienia organizmu.

Jesienna kampania Zdrofitu jest prowadzona w kanałach digital, obejmuje OOH oraz kampanię w wybranych kinach Cinema City. W warszawskim metrze zastosowano ambient w formie naklejek podłogowych, którego celem jest nie tylko reklama marki, ale również zaangażowanie odbiorców i zachęta do aktywności fizycznej. Cała komunikacja kampanii kieruje do landing page’y na których użytkownicy mogą wybrać karnet dopasowany do siebie.

Polecamy także:

Współpraca Just GYM z OK System dla większych udogodnień klubowiczów