Podpatrzyliśmy co w Xtreme Fitness Gyms początkiem października będzie słychać! Będzie i to całkiem sporo! Sieć jak zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klubowiczów (i nie tylko) i serwuje im solidną porcję ciekawych wydarzeń. Już 5 i 6 października odbędą się DNI OTWARTE!

Dlaczego warto zawitać wówczas od klubów i co organizatorzy przygotowali dla swoich gości? Dobrej zabawy, niespodzianek i atrakcji z pewnością nie zabraknie – w każdym klubie sieci przygotujcie się na prawdziwe show! Dni otwarte upłynął pod znakiem… FILMÓW! Filmowe atrakcje, przebrania, stroje rodem ze światowych produkcji – to zdecydowanie nie będzie zwykły weekend!

Oczywiście dni otwarte nie mogą odbyć się bez solidnej dawki aktywności fizycznej. Śmiałkowie sprawdzą swoje siły w maratonach zajęć fitness, w trakcie konkursów z ciężarami czy treningów pokazowych. Odbędą się także konsultacje trenerskie i dietetyczne. Każdy będzie mógł skorzystać z fachowej wiedzy i specjalistycznych porad. Pod bacznym okiem trenera czy dietetyka zaplanowanie swoich sportowych wyzwań okaże się zdecydowanie łatwiejsze!

Na zachętę przedstawiamy Wam małą zapowiedź tego, co będzie się działo! Rozpoznajecie swoich ulubionych bohaterów filmowych?

Wydarzenie dla każdego!

5 i 6 października do klubu może zawitać każdy, kto lubi nie tylko sport, ale także dobrą zabawę. Nie trzeba być klubowiczem, aby zawitać w gościnne progi klubu. Warto zabrać znajomych, partnerów treningowych czy rodzinę i wspólnie pójść na trening oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji!

Szykujcie się na udany weekend! Październik rozpocznie się wyjątkowo dobrze!

Polecamy także:

CEO Xtreme Fitness Gyms Łukasz Dojka na okładce Premium Business Magazine