Proteinowe, bezcukrowe lody w nowych lokalizacjach

Firma Whoopy Whey prężnie rozwija się na terenie całej Polski rozszerzając kanały dotarcia do konsumentów już nie tylko o kolejne kluby fitness, ale również kolejne markety. Kultowe, proteinowe lody są dostępne w sieci sklepów Piotr i Paweł. Produkty Whoopy Whey można kupić w aż 80 punktach sieci. Firma zapowiada dalszą ekspansję oraz nowości na zimę.

Przysmaki od Whopy Whey wzbudzają zainteresowanie coraz większej rzeszy ludzi. Pokochały je już nie tylko osoby dbające o sylwetkę, ale również miłośnicy zdrowego odżywiania. Proteinowe lody od Whoopy Whey nie posiadają cukru, są bezglutenowe, mają obniżoną zawartość tłuszczów, a przede wszystkim charakteryzują się atrakcyjnym składem i niską kalorycznością. Produkt posiada ponad 21g białka w 120 g porcji lodów. Lody dostępne są w 5 smakach: wanilia, truskawka, czekolada, Coconello ( połączenie Rafaello z Malibu) oraz Peanut Butter Love (masło orzechowe). Lody są dostępne w sklepach Piotr i Paweł we wszystkich smakach. Ponadto można je kupić także on-line. Cena lodów w sklepach Piotr i Paweł jest nieco bardziej przystępna (ok. 7,49 zł) niż na siłowniach, gdzie za produkt trzeba zapłacić ok. 10 zł.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z odbioru naszego produktu przez konsumentów. Już teraz śmiało możemy stwierdzić, że sprzedaż w  supermarketach, obok klubów fitness jest kolejnym kanałem dystrybucji, gdzie nasz produkt wzbudza zainteresowanie ludzi. Chcemy sukcesywnie zwiększać dostępność naszych produktów poprzez zdobywanie nowych kanałów dystrybucji takich jak sklepy spożywcze typu convenience, delikatesy czy stacje benzynowe – powiedział nam w rozmowie Jacek Stokowski z firmy Whoopy Whey, współtwórca kultowych lodów.

Obecnie lody Whoopy Whey są dostępne w ofercie sklepów: Mini Europa, Frisco, w 12 sklepach sieci E. Leclerc, a także w pojedynczych sklepach Carrefour Express.

Firma zapowiada, że do końca roku w ofercie pojawią się kolejne produkty. Będzie to alternatywa produktu na zimę. Trwają przygotowania receptury proteinowych chipsów i żelków.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/