Po ponad 2 miesięcznej przerwie, związanej z pandemią koronawirusa, kluby fitness zostały oficjalnie otwarte. Na ten dzień czekało wielu! Zajrzyjmy do kilku i sprawdźmy jak przebiegało otwarcie.

Fitness Klub Multifit Białystok

Klub aktywnie działa od samego rana, zachowując przy tym wszelkie obostrzenia sanitarne. Grafik zajęć dostępny jest na stronie, a klub planuje uzupełnić go o kolejne, poniedziałkowe zajęcia.

Familyfit Kamieniec Wrocławski

Klub nie próżnował w lockdownie. Sporo się w klubie działo w tym czasie a efekty można już zobaczyć. Dodatkowo, na stronie internetowej klubu, w zakładce „Klub” znajdziemy „Regulamin sanitarny Familyfit” a w nim zawarte wszystkie najważniejsze zalecenia sanitarne, które będą obowiązywać w klubie przez najbliższe tygodnie.

       

Active Point Fit & Gym Stadion Miejski 

Klub wystartował o godzinie 9! Na stronie zamieścił tymczasowy grafik zajęć, który będzie obowiązywał od poniedziałku 08.06. Na stronie znajdziemy również kilka wytycznych dla klubowiczów:

       

Fabryka Dzika w Pabianicach

Klubowicze mogli wziąć udział w drugim otwarciu klubu. Zajęcia FIT BODY, Kettlebells, Joga, CROSS na start rozgrzały apetyty uczestników. Klub przygotował również fit słodkości dla swoich podopiecznych, po treningach.

Studio Fitness Master Rydułtowy

Pierwsze treningi już się odbyły!

IMPULS Training Center

Klub dla swoich członków przygotował niespodziankę – o 18 odbył się koncert! Z okazji ponownego otwarcia dla wszystkich obecnych zagrała Dominika Bienias a jej sceną był… ring!

Wracamy!

Kochani, jesteśmy tak bardzo za Wami stęsknieni, że nawet film wspominkowy zrobiliśmy 🤩🤩🤩 Czekamy na Was z niecierpliwością już w sobotę! Huuuuraaaa!

Opublikowany przez Impuls Training Center Środa, 3 czerwca 2020

 

Total Fitness

Pierwsze treningi po długiej przerwie już się odbyły!

Just GYM Wrocław  

Klub przed otwarciem przygotował zestaw wskazówek dla swoich klubowiczów. W poniższym filmie przedstawili kluczowe zasady, jakie obowiązują podczas wizyty w klubie:

Fitnessiaki,nie możemy doczekać się Waszego powrotu. 🤗 Przypominamy, że wznawiamy działalność w sobotę, 6 czerwca o godz. 0:00. 🥳 W poniższym filmie przedstawiliśmy kluczowe zasady, jakie obowiązują podczas wizyty w naszym klubie. 👇👉 Więcej informacji dotyczących zasad bezpieczeństwa w naszym klubie i wytycznych przekazanych przez Ministerstwo Rozwoju, których należy przestrzegać, znajdziecie na stronie www.justgym.pl/bezpieczenstwo 🙂 Zachęcamy do jej regularnego śledzenia. 🧐Oto kilka z nich:- prysznice i szatnie będą dostępne dla trenujących- w klubie znajdują się płyny dezynfekujące oraz ręczniki papierowe (również w sali fitness)- dodatkową dezynfekcję sprzętu będzie też wykonywać serwis sprzątający- należy przestrzegać zasad, m.in. w kontekście używania własnego ręcznika podczas korzystania ze sprzętu oraz zachowania odpowiedniej odległości od innych ćwiczących.👉 Dokładamy wszelkich starań, aby trening w Just GYM był dla Was bezpieczny. Pamiętajcie jednak, że wiele zależy też od Was. Tylko dzięki wspólnemu przestrzeganiu odpowiednich zasad sprawimy, że pobyt w naszym klubie będzie bezpieczny i przyjemny. ☺️👉 Limit osób przebywających w naszym klubie będzie wynosił 240 osób (w sali fitness 13 osób). Przy śluzach wejściowych znajdują się liczniki, o których mowa w filmie. 🎥Do zobaczenia podczas treningu! 😎

Opublikowany przez Just GYM Wrocław – Bielany Czwartek, 4 czerwca 2020

***

Cała redakcja również ogromnie cieszy się, że kluby powoli wracają do działalności i życzymy Wszystkim powodzenia! Trzymamy kciuki za rozwój!

Redaktor Naczelna również pozdrawia z klubu, już po treningu!

Polecamy także:

Trzy czwarte Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu – raport