photo: mat.prasowe

Wiosenna fala otwarć w sieci klubów Zdrofit

W marcu Zdrofit otworzy kolejne nowe kluby. Część z nich to przejęte lokalizacje po sieci Jatomi. To zaledwie początek całej fali otwarć zaplanowanych na rok 2018.

To dla nas ważny rok – Zdrofit podwoi liczbę klubów w sieci. Marka zyskuje na rozpoznawalności poza Warszawą. Jesteśmy dumni, że o nasze kluby pytają ludzie z różnych regionów kraju. Pod każdą informacją, postem na Facebooku pojawia się zawsze mnóstwo zapytań, kiedy pojawimy się w innych dzielnicach Warszawy albo miastach Polski – mówi członek Zarządu Zdrofit, Jakub Raniszewski.

W pierwszych dniach marca Zdrofit otworzy klub na warszawskim Tarchominie, przy ul. Trakt Nadwiślański 14 oraz kluby w galeriach, gdzie znajdowały się lokalizacje Jatomi. Jeden z nich będzie mieścił się w Galerii Renova w Warszawie, a następne dwa poza stolicą. W Kielcach Zdrofit zagości w Galerii Korona, a w Płocku w Galerii Mazovia.

Na Tarchominie powierzchnia lokalu wynosi 1216 m kw. Oprócz strefy siłowni i sali fitness w klubie znajdzie się wyodrębniona sala do cross treningu i sauny. Klineci będą mogli skorzystać z zajęć dla mam i seniorów oraz treningów bokserskich.

Zdrofit w warszawskiej Galerii Renova obejmuje powierzchnię  1250 m kw. Na terenie klubu znajduje się sala fitness i strefa siłowni.

Zdrofit w Galerii Mazovia zajmie powierzchnię 1761 m kw. Na terenie klubu znajdują się  dwie sale fitness, strefa siłownii oraz standarowo sauna. W klubie będą odbywały się  między innymi treningi MMA.

Klub w Galerii Korona Kielce to ponad 1860 m kw. powierzchni, dwie sale fitness i  co jest nowością w klubach sieci Zdrofit pływalnia z rozbudowaną strefą relaksu.

Zdrofit podpisał również umowy w sprawie przejęcia lokali w Galerii Echo w Kielcach, we włocławskiej Wzorcownii oraz w warszawskim Centrum Handlowym Atrium Promenada, w Centrum Handlowym Atrium w Koszalinie i w Centrum Handlowym Atrium Mosty, w Płocku. Otwarcia tych klubów zaplanowane są w kwietniu.

– Najbliższe miesiące są dla naszego zespołu pełne wyzwań. Pracujemy równocześnie nad otwarciami nowych klubów, utrzymaniem standardów w całej sieci, rekrutacją ludzi odpowiadających wartościom Zdrofitu oraz rozpoznawalnością marki poza Warszawą. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i zaufaniu, którym obdarzyli nas klubowicze, wiemy, że ten rok zaznaczy mocno markę Zdrofit na mapie Warszawy i wybranych miast Polski – mówi Joanna Skrzyńska, menadżer operacyjny Zdrofit.

Zdrofit

Prężnie rozwijająca się sieć klubów fitness znjadujących się w atrakcyjnych miejscach lokalizacjach. W ofercie Zdrofitu znajdują się treningi personalne, zajęcia grupowe na salach fitness, cross trening i zajęcia rowerowe oraz strefy relaksu wyposażone w sauny. Obecnie sieć liczy 17 klubów (nie wliczając za chwilę otwieranych). W 2018 roku Zdrofit ma w planach otwarcia kolejnych kilkunastu klubów
w Warszawie i poza stolicą.

źródło: Informacja prasowa