artykuł partnerski

Gospodarka coraz mocniej odczuwa sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem. Większość branż zaczyna borykać się z problemami związanymi z tą nietypową i niebezpieczną sytuacją. Dla nas wszystkich to nowość i nawet jeśli część z nas stara się nie poddawać panice, to sieć globalnych powiązań gospodarczych, sprawia, że prędzej czy później każdy z nas to odczuje. Nasza branża mocno walczy i mimo ograniczeń, nie poddaje się, szukając rozwiązań, żeby przetrwać niezbędną akcję #zostanwdomu! Firma Core Health & Fitness proponuje swoim Klientom i Partnerom, a także wszystkim zainteresowanym nowościami, spotkania „na żywo” za pośrednictwem LIVE’ów na Facebooku.

Fitma Core Health & Fitness na Facebooku  zaprosi swoich Klientów i Partnerów na „wirtualne targi” w siedzibie w US w Centrum Innowacji CH&F.

Wszystkie szczegóły będą dostępne również na polskim FB 

Specjalnie stworzona, nowa platforma Core Access pozwoli przedstawić Państwu więcej informacji na temat nowości sprzętowych jakie proponuje ten dostawca sprzętu fitness. Firma zaczyna pierwszy event na platformie od swojego Centrum Innowacji, ale już przygotowuje kolejne odcinki. Serdecznie zapraszamy do śledzenia tej niecodziennej inicjatywy, która pokazuje, że mimo sytuacji zagrożenia, o Klientach nie wolno nigdy zapomnieć!

CH&F chce być zawsze blisko swoich Klientów i choć zdalnie, cały czas jest na posterunku gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu sprzedaz@corehandf.com oraz na polskiego fanpage’a

Wykorzystajmy ten czas na poszerzenie informacji i na zapoznanie się z nowościami, ale przede wszystkim na rozsądne podejście do zdrowia i przyszłości, swojej oraz swoich bliskich!

Dbajcie o siebie!

#RespectTheWorkout #RespectHealth #RespectSafety

Polecamy także:

Jak radzi sobie McFit w okresie zamknięcia klubów fitness?