źródło: healthclubmanagement.co.uk

Powszechnie znana aplikacja Gympass podejmuje kolejne kroki w rozwoju swojej marki. Po stworzeniu obsługiwanej przez Wexer platformy Gympass Plus z treściami “na żądanie” oraz partnerstwa z Perfect Gym, firma ogłosiła podpisanie umowy z F45 Training.

Czym właściwie jest Gympass?

Gympass jest wiodącą aplikacją fitness zrzeszającą obiekty sportowe. Przeznaczona dla korporacji w celu podtrzymania aktywności swoich pracowników. Abonent aplikacji może w każdym miejscu na świecie znaleźć obiekt oraz zajęcia, które będą spełniały jego oczekiwania. Obecnie w partnerstwie uczestniczy ponad 47 000 zróżnicowanych siłowni oraz studiów w 14 krajach.  Aplikacja powstała jako rozwiązanie problemu, z którym od dawna zmagał się jej założyciel Cesar Carvalho. Podczas swoich licznych podróży służbowych próbował znaleźć lokalną siłownię, która nie byłaby droga, a sama procedura wejścia nie zajmowałby zbyt wiele czasu. Rok później, czyli w 2012 roku postanowił stworzyć biznes, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Inwestycje aplikacji Gympass

Pierwotnie jako rozwiązanie dla niedogodności, z czasem idea funkcjonowania, aplikacja została rozszerzona, aby przeciwdziałać powszechnemu problemowi jakim jest brak aktywności fizycznej. Dlatego też marka podjęła współpracę z Wexer i uruchomiła Gympass Plus. Możliwość treningów online. Wprowadzone rozwiązanie miało na celu pomóc partnerom w utrzymaniu klientów, a także podtrzymywanie ich aktywności w czasie lockdown. Obecnie platforma Gympass Plus stanowi część długoterminowego planu wsparcia operatorów. Co więcej, Gympass nawiązał współpracę z dostawcą oprogramowania do obsługi Klubów Fitness, Perfect Gym. Ta decyzja znacznie rozszerzyła bazę operatorów, a obiekty korzystające z programu Perfect Gym mogą liczyć na dodatkowych klientów oraz zwiększenie zysków.

W ostatnim czasie została podpisana umowa z F45 Training – najszybciej rozwijającą się siecią klubów.  W ramach współpracy klienci Gympass otrzymają dostęp do sieci F45 na całym świecie, a także dostęp do treści ‘na żądanie”.„Cieszymy się, że możemy współpracować z F45 Training, które jest doskonałym dodatkiem do naszej rosnącej sieci partnerów fitness”powiedział Eamon Lloyd, dyrektor ds. Współpracy na rzecz UK&IE w Gympass. Podkreśla, że priorytetem F45 jest budowanie wspierającej się wzajemnie społeczności, co w obecnych czasach jest kluczowe,  nie tylko biorąc pod uwagę aktywność fizyczną.

 

Polecamy także:

Ogólnoświatowy ośrodek treningu funkcjonalnego F45 w Polsce

Ogólnoświatowy ośrodek treningu funkcjonalnego F45 w Polsce