Artykuł sponsorowany

Własne zasoby – to wyróżnia markę Activlab

Marka Activlab jako jedna z nielicznych polskich marek posiada własny zakład produkcyjny i wysoko wyspecjalizowane laboratoria, które w rygorystyczny sposób kontrolują każdą partię produktową. Ścisłej kontroli jakości podlegają, zarówno surowce z których są produkowane suplementy i odżywki, jak również w dalszym etapie gotowe wyroby. Niezwykle starannie tworzymy receptury produktów.

Procedura powstawania produktów rozpoczyna się w Dziale Rozwoju, który tworzą wybitni specjaliści – pasjonaci w swoich dziedzinach. Prowadzimy liczne badania i konsultacje, dzięki którym jesteśmy w stanie precyzyjnie poznać oczekiwania naszych klientów i dostosować składy preparatów do potrzeb. Prowadzimy stały nadzór nad technologią wytwarzania w pełni koncentrując się na całościowej opiece nad produktem (począwszy od doboru surowców, ich testowania, tworzenia dokumentacji, przeprowadzając badania sensoryczne, próby technologiczne na urządzeniach produkcyjnych).

Pomysły na nowe produkty czerpiemy z bardzo wielu obszarów, niemniej jednak w pierwszej kolejności koncentrujemy się na tym, aby oferta marki Activlab w pełni odpowiadała potrzebom i wymaganiom osób aktywnych, prawdziwych pasjonatów sportu. Zawsze dążymy do tego, aby wyznaczać sobie najwyższe cele, stąd też wprowadzamy innowacyjne produkty jednocześnie wytaczając nowe trendy na rynku suplementacji sportowej.

Całkowity proces kontroli jakości składa się z kilku etapów: kontrola surowca w momencie dostawy, kontrola wyprodukowanego produktu przed konfekcją oraz końcowa kontrola produktu po procesie konfekcji, a przed przekazaniem go na magazyn wyrobu gotowego.

Zaangażowanie naukowców, pasjonatów zatrudnionych w firmie pracujących w Dziale Rozwoju produktów to innowacyjność i skuteczność. Współpracujemy z ośrodkami naukowymi zarówno w Polsce jak i na świecie (z  Uniwersytetem Wrocławskim, z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie), ale także z firmami biotechnologicznymi.

Posiadamy trzy, doskonale funkcjonujące i świetnie wyposażone laboratoria. Wykorzystujemy nowoczesne i zaawansowane technologiczne sprzęty do badań i analiz, aby każdy etap prac został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami.

  • Laboratorium Działu Rozwoju- praca nad tworzeniem nowych produktów Activlab
  • Laboratorium Kontroli Jakości- kontrola jakości surowców i produktów gotowych Activlab
  • Laboratorium Mikrobiologiczne- luminometryczna kontrola czystości, badania mikrobiologiczne w celu oznaczenia: ogólnej liczby drobnoustrojów, Escherichia Coli, bakterii z grupy Coli, Staphylococcus aureus, Salmonelli oraz pleśni i drożdży

Dodatkowo w ramach badań sensorycznych przeprowadzamy analizę porównawczą produktów ze względu na ich : smak, zapach, barwę, konsystencję.

Activlab to skuteczne produkty o wysokiej jakości , co potwierdzają nasi klienci zarówno na rynku krajowym,  jak i zagranicznym. Własne, znakomicie rozwinięte zasoby (nowoczesne zakłady produkcyjne, profesjonalne laboratoria) wyróżniają nas na tle konkurencji.