źródło: artykuł partnerski

W co inwestować w kryzysie? W niepewnych gospodarczo czasach potrzebny jest pewny pomysł na biznes. Najdłużej działająca w Polsce sieć butikowych studiów treningu EMS ma sprawdzoną receptę na własny biznes. Studio Synergy Franchise dopiero wystartowało z siecią franczyzową, a w styczniu uruchomi już pierwsze studio w Katowicach. 

Franczyza siłownia? Własne studio treningu EMS to coś zupełne innego. W przeciwieństwie do siłowni, obiekty Studio Synergy są kameralne. W dobie pandemii, to szczególnie ważne – nie ma tłumów, gdyż jednocześnie ćwiczą maksymalnie 2 osoby i trener. Trening EMS to zaledwie 20 minut w tygodniu, a treningi odbywają się bez kontaktu ze sprzętem.

Franczyza fitness „dla zabieganych”

“To franczyza fitness, która szczególnie odpowiada na współczesne potrzeby. Życie jest coraz szybsze. Bolą nas plecy, przybieramy na wadze. 20 minut takiej aktywności w ciągu tygodnia to opcja idealna nawet dla najbardziej zabieganych” – podkreśla Bartłomiej Stanek, CEO Studio Synergy. Prowadzone przez niego Studio Synergy Franchise otrzymało miano Franczyza 2020 na prestiżowych Franchising Awards. Koncept najdłużej działającej sieci treningów EMS, w kontekście franczyzy nagrodzono w kategorii Debiut Roku 2020.

Własny biznes z kompleksowym wsparciem

Ten “zdrowy pomysł na biznes” zachęca również liczbami. Rentowność w 3-4 miesiące, całkowity zwrot z inwestycji maksymalnie do 12-18 miesięcy i marża sięgająca nawet do 40% – tak wygląda sprawdzona recepta na opłacalny biznes – Franczyza 2021 Studio Synergy. Ale liczby to nie wszystko. Sieć 4 własnych krakowskich studiów gwarantuje bowiem m.in. szczegółowy podręcznik i procedury franczyzowe, kompleksowe szkolenie personelu, prowadzenie kampanii marketingowych, a także pełne wsparcie od przygotowań, aż po bieżące funkcjonowanie studia.

Koncept Studio Synergy oparty jest o profesjonalne systemy do treningu EMS niemieckiego producenta miha bodytec®. Marka ta od ponad 13 lat jest niekwestionowanym liderem, który wyposaża największe sieci studiów treningu EMS na świecie.

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Wyższy Level w Treningu EMS – Szkolenie z Danem Samkiem