Współpraca ICON Fitness i OK System

Niedawno informowaliśmy o tym, że sieć klubów fitness CityFit podpisała umowę z OK System, na mocy której klienci OK System będą mogli trenować w klubach należących do sieci. OK System nawiązał współpracę z kolejną siecią… od maja została rozpoczęta współpraca z ICON Fitness.

Z dniem 7 maja 2018 roku została zawarta współpraca OK System z siecią ICON Fitness, która składa się z pięciu klubów  mieszczących się w Lublinie, Częstochowie, Katowicach, Gliwicach i Stalowej Woli. OK System S.A. od 10 lat z sukcesem działa  na rynku fitness, mając w portfolio ponad 4000 obiektów sportowych oraz 25 dyscyplin sportowych.

– Katowice, Lublin, Częstochowa, Stalowa Wola i Gliwice, mamy fantastyczną wiadomość: kluby sieci ICON Fitness już dostępne są w ofercie OKSystem! Trenuj na najwyższej klasy sprzętach fitness w strefach wolnych ciężarów, treningu funkcjonalnego oraz maszyn kardio. Zapraszamy! – poinformował OK System – pośrednik w sprzedaży usług sportowych dla pracowników polskich przedsiębiorstw, na swoim profilu w mediach społecznościowych.

OK System oferuje dostęp do ponad 4500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. Rozwiązania oferowane przez OK System doceniło ponad 800 Klientów w całej Polsce.

źródło: Informacja prasowa

Zobacz także: