źródło: informacja prasowa

Just GYM jest automatyczną siecią klubów fitness posiadającą obecnie w Polsce 11 lokalizacji. Dostęp do całodobowej oferty klubu fitness jest możliwy w wielu miastach w Polsce, m.in. w Poznaniu, Płocku, Lublinie, Radomiu, Krakowie, Zabrzu, Elblągu, Olsztynie, Opolu, Słupsku, Warszawie. W najbliższym czasie mieszkańcy Bytomia, Łodzi i Wrocławia będą również korzystać z atrakcyjnych cenowo karnetów umożliwiających trening w klubie Just GYM.

OK System jako pozapłacowy system wynagrodzenia pracowników, proponuje swoim klientom dostęp do miejsc rekreacji i spędzania wolnego czasu. Korzystanie z całodobowych klubów fitness Just GYM do tej pory było ograniczone czasowo przez godziny pracy Managerów klubu. Od października 2019 r. poprzez integrację OK System z Just GYM, przy udziale eFitness, każdy uczestnik programu może wejść do klubów Just GYM w całej Polce przy użyciu własnego odcisku palca. Ułatwienie korzystania z takiej karty wstępu, jaką są linie papilarne, było do tej pory osiągalne tylko dla klubowiczów Just GYM.

Przypisując obraz odcisków palca i zakładając profil przy pierwszej wizycie w klubie, w obecności Managera, uczestnik programu OK System zyskuje możliwość skorzystania z przestrzeni Just GYM o dowolnej porze dnia i nocy, a nie jak dotychczas podczas pracy Managera. To połączenie, które nie stawia żadnych barier, przy chęci korzystania z najnowocześniejszych maszyn fitness i z przeprowadzenie treningów na jednej z 12 stref treningowych o dowolnej porze dnia i nocy.

Nie chcemy w żaden sposób ograniczać korzystania z naszych klubów dla kogokolwiek. Formuła 24h/7/365 jest ważna dla Just GYM i nie jest już zarezerwowana tylko dla klubowiczów, ale rozszerzyła tą możliwość dla posiadaczy OK System. Ta współpraca to także informacja dla nas o zwiększającym się zapotrzebowaniu na uprawianie rekreacji sportowej i korzystanie z klubów fitness, realizowanym również przy pomocy pracodawców, uczestniczących w OK System – mówi Paweł Ciszek Prezes Just GYM.

Polecamy także:

Popraw płynność finansową Twojego klubu fitness