photo: mat. prasowe

Reebok i Victoria Beckham łączą siły

Kolekcja Reebok & Victoria Beckham

Marka Reebok nawiązała współpracę z ikoną współczesnej mody, Victorią Beckham.  W 2018 roku, w ramach długofalowego partnerstwa, zaprezentowana zostanie kolekcja Reebok x Victoria Beckham. Znana projektantka dołączyła tym samym do grona wyjątkowych osobowości – Ariany Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman i Teyany Taylor – które wraz z marką wspierają kobiety w dążeniu do bycia najlepszą wersją siebie.

Znakiem rozpoznawczym Victorii Beckham są nowoczesne projekty inspirowane niezależnością, siłą i pewnością siebie. Podobne wartości podkreśla w swoich działaniach Reebok, który niezmiennie od lat stawia kobiety i ich potrzeby na pierwszym miejscu. Marka realizuje swoją misję poprzez partnerstwa, innowacyjne produkty oraz kampanie marketingowe z udziałem charyzmatycznych osobowości ze świata mody, muzyki i sportu, które codziennie inspirują setki osób do pokonywania granic i stawania się najlepszą wersją siebie.

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham zostanie zaprezentowana pod koniec 2018 roku. Stanowi ona część Reebok Innovation Collective, inicjatywy, która skupia się na rozwijaniu i udoskonalaniu oferty ubrań i butów zgodnie z najnowszymi trendami, zarówno w przypadku koncepcyjnych projektów rodem z wybiegu po rzeczy trafiające na sklepowe półki. W ramach realizacji tej idei Reebok nawiązał szereg ważnych partnerstw, które wzmocniły pozycję marki w świecie mody i technologii. Przyczyniła się do tego współpraca z wieloma znanymi domami, takimi jak Cottweiler, Vetements czy David Clark Company.

Reebok szczególnie ceni kobiety, które są nie tylko wpływowe, ale również zdeterminowane do tego, aby zmieniać świat. Taką osobą jest Victoria Beckham, wizjonerka, która zarówno w swoich projektach, jak i w działalności wykraczającej poza branżę mody, motywuje kobiety do stawiania się lepszymi.

– Jestem podekscytowana nawiązaniem współpracy z marką Reebok, opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Zawsze chciałam pomagać kobietom w budowaniu ich pewności siebie, a Reebok idee tą realizuje od dekad. Cieszę się, że będę miała możliwość zestawienia tradycyjnego stylu fitness z modowymi trendami. Ubrania sportowe stanowią część mojej codziennej garderoby, dlatego tym bardziej jestem zachwycona wizją wspólnych działań – powiedziała Victoria Beckham.

Więcej informacji na temat partnerstwa i nowej kolekcji na stronie reebok.com/VictoriaBeckham profilach @Reebok i @VictoriaBeckham oraz pod hashtagiem #ReebokxVictoriaBeckham.

 

Więcej o Reebok

Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent i dystrybutor obuwia, odzieży i sprzętu sportowego fitness. Ta globalna marka jest pionierem na rynku sportowym i posiada bogatą historię w bieganiu, treningach i fitnessie. Reebok, poprzez rozwijanie produktów, technologii oraz programów treningowych, pomaga konsumentom wykorzystać ich sportowy potencjał oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Marka jest ze swoimi konsumentami gdziekolwiek są i w jakikolwiek sposób dbają o formę – bez względu na to, czy trenują bieganie, taniec, jogę czy aerobik. Reebok Classic wykorzystuje natomiast dziedzictwo biznesowe marki i reprezentuje ją na rynku łączącym tematykę sportowo-lifestyle’ową. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Adidas, firma działa w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports LicensedDivision. Reebok posiada również ekskluzywną kolekcję dedykowaną CrossFit i Reebok CrossFit Games oraz jest sponsorem tytularnym Reebok Spartan Race. Zapewnia również sportowe ubrania na potrzeby treningów LesMills.

Więcej o marce Victoria Beckham

Victoria Beckham to londyńska marka odzieżowa, obejmująca wiele kategorii w tym akcesoria, obuwie i okulary oraz siostrzaną linię Victoria Victoria Beckham. Od momentu powstania w 2008 roku, zaprezentowana podczas New York Fashion Week, cieszy się międzynarodowym uznaniem krytyków. Została wyróżniona dwiema nagrodami British Fashion Awards zdobywając tytuł marki roku (2011 i 2014) oraz nagrodą Harper’s Bazaar British Brand of the Year w 2017 roku. Marka ma dwa niezależne sklepy flagowe w Londynie i Hong Kongu oraz ponad 400 dystrybutorów na całym świecie. W 2017 roku Victoria Beckham otrzymała nagrodę OBE za swoje zasługi dla branży modowej. Victoria Beckham Limited jest częścią Beckham Brand Holdings, której właścicielami są między innymi Victoria Beckham, David Beckham i XIX Entertainment Simona Fullera.

źródło: informacja prasowa