NEBBIA POLSKA uruchamia kolejne kanały dystrybucji

 Współpraca NEBBIA z BODYPAK

BODYPAK, firma z obszaru dystrybucji suplementów oraz NEBBIA POLSKA, marka z segmentu damskiej odzieży sportowej rozpoczęli współpracę. W maju w sklepie internetowym BODYPAK pojawiła się część asortymentu marki NEBBIA.

W obecnej chwili asortyment marki NEBBIA na stronie internetowej, oraz w sklepie internetowym BODYPAK jest intensywnie zwiększany, aż do uzyskania pełnej oferty marki NEBBIA. Obie strony są bardzo zadowolone ze współpracy motywowanej dobrymi warunkami.

NEBBIA POLSKA intensywnie rozwija sprzedaż hurtową i zaopatruje kluby sportowe i sklepy z odzieżą sportową. – Firma BODYPAK jest ważnym partnerem dla marki NEBBIA i z pewnością będziemy rozwijać współpracę. Dbamy o naszych partnerów biznesowych, wspieramy ich na wiele sposobów. Targi i eventy (w 2016r roku wzięliśmy udział w 7 największych targach w Polsce, w roku bieżącym wzięliśmy udział w kolejnych czterech i zaplanowane są następne) – powiedział nam w rozmowie Grzegorz Wiśniewski, właściciel SPORTSWEAR Bodybuilding&Fitness Wear, dytrybutor marki NEBBIA.