źródło: komunikat prasowy

Sieć klubów fitness znana jeszcze niedawno pod nazwą Fitness World, we wrześniu została przejęta przez operatora Medicover. Obecnie trwa całkowity rebranding marki prowadzony przez Grupę Komunikacja Plus.

Well Fitness swój kompleksowy rebranding oparty m.in. na stworzeniu komunikacji wizualnej, ustaleniu wizji i misji marki oraz przygotowaniu strony internetowej, zawdzięcza Follow Vision – agencji interaktywnej wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.

Całościowy rebranding Well Fitness

„Do współpracy z Well Fitness podeszliśmy w sposób holistyczny oferując opracowanie strategii mediowej  wraz z realizacją kampanii, która jest w tej chwili przeprowadzana w dwóch etapach. Pierwszy dedykowany jest budowaniu świadomości o zmianie nazwy, a drugi kładzie nacisk na sprzedaż, czyli zachęcenie do skorzystania z nowej oferty Klubu.” – mówi Marcin Raczyński leader postępowania zintegrowanego po stronie GK+.

„Całościowy rebranding Well Fitness idealnie odzwierciedla ideologię jaka przyświecała nam przy budowaniu marki. Zależało nam na stworzeniu miejsca, którego wyróżnikiem będzie kompleksowe podejście do zdrowia i aktywności fizycznej połączone z luźną, przyjazną atmosferą do ćwiczeń. Jestem przekonana, że obecny wizerunek Well Fitness i planowane działania digitalowe wzmocnią pozycję marki na rynku i pozwolą nam zrealizować nasze ambicje w obszarze komunikacji z klientem.” – komentuje Marta Pańska Marketing Manager, Well Fitness.

Grupa Komunikacja Plus od lat doradza wiodącym firmom w kraju i na świecie. Specjalizuje się w PR, digitalu, badaniach i analizie oraz kreacji, gwarantując kompleksową obsługę i realizację nawet najbardziej złożonych projektów. Konsultanci agencji zarządzają wieloetapowymi kampaniami w kluczowych obszarach komunikacji, w szczególności w PR korporacyjnym i Employer Brandingu. Komunikacja+PR jest jedną z najchętniej docenianych agencji PR w Polsce. W ostatnich latach zdobyła 13 nagród w prestiżowym branżowym konkursie „Złote Spinacze”, do jej klientów należą między innymi Tauron, Amazon, Idea Bank, ZOO Wrocław i wiele innych.