Behapowiec Gym 2

Behapowiec Gym w Nowym Tomyślu już otwarty

Z końcem września klub Behapowiec Gym w Nowym Tomyślu został otwarty. Nowoczesna siłownia jest kopią znanego klubu zlokalizowanego w Grodzisku Wielkopolskim, jednego z najprężniej działających Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength w Polsce.

Lokalizacja filii Behapowiec Gym jest oddalona od pierwszego klubu o 20 km. Nowy klub został otwarty w miejscowości Nowy Tomyśl (woj.wielkopolskie) w galerii handlowej Galeria Pawelec. Powierzchnia klubu wynosi 1000 m2. Dla trenujących przygotowano 60 stanowisk do ćwiczeń renomowanej marki Hammer Strength oraz 20 urządzeń w strefie cardio marki Life Fitness. Klub wyposażyła firma Top-Gym oraz Apus Sport.

Markę Behapowiec Gym charakteryzuje nastawienie na kształtowanie sylwetki na wolnym ciężarze oraz profesjonalnych maszynach. W Behapowiec Gym nie są prowadzone zajęcia grupowe. (…) Cieszymy się, że nasza marka, tak prężnie rozwija się na rynku i możemy spełniać oczekiwania naszych Klientów.  – powiedział nam Bartosz Reśliński, CEO Behapowiec Gym po otwarciu klubu.

>>>> Przeczytaj cały wywiad z Bartoszem Reślińskim podczas naszej wizyty w Grodzisku Wielkopolskim<<<<

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z klubu Behapowiec Gym w Nowym Tomyślu.