Sytuacja na rynku fitness dynamicznie się zmienia. Można zaobserwować na polskim rynku wiele nowości. Obecnie każdy klient ma bardzo duży wybór aktywności fizycznej dla siebie.

Również trening EMS w ostatnich latach zanotował znaczny wzrost liczby korzystających z niego osób , ludzie zaufali tej już sprawdzonej technologi treningowej, a sama metoda zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników.

Coraz więcej trenerów personalnych interesuje się metodą treningową EMS. Trenerzy są w tym momencie bardziej świadomi, znają wyniki badań naukowych i wiedzą jak EMS działa na nasze mięśnie. Co więcej, coraz większym zainteresowaniem cieszy się również EMS w rehabilitacji czy fizjoterapii a także jako usługa dodatkowa salonów kosmetycznych .

Popularność treningów jest niestety ograniczona przez nadal dość wysokie koszta zakupu sprzętu. Do tej pory wielu trenerów, fizjoterapeutów, właścicieli klubów fitness i gabinetów kosmetycznych mimo, iż czuje, że byłby to świetny pomysł by wprowadzić taką usługę, boi się podejmować ryzyko finansowe. Z odpowiedzią na tego typu problemy wychodzi firma AQ8 System.

Firma wypuściła nowy system na rynek AQ2, który jest udoskonaloną i bardziej mobilną wersją systemu AQ8 i od czerwca tego roku dysponuje specjalną oferta dla osób zainteresowanych otworzeniem własnego studia, którzy nie są gotowi ponosić dużego ryzyka finansowego.

Jest to oferta wynajmu sprzętu AQ2. Obecnie, każdy posiadacz firmy będącej na rynku co najmniej pół roku i po pozytywnej weryfikacji KRS będzie mógł sprzęt wynająć i spróbować swoich sił na rynku EMS. Zainteresowanie jest bardzo duże, co może przyczynić się do dalszego rozwoju tej jakże fantastycznej metody treningowej.

Poniżej kilka korzyści wynikających z wynajmu urządzenia :

– nie trzeba wykładać gotówki na zakup urządzenia (przyp. red jest to często zakres cen 30 tys netto-80 tys netto),

– w przypadku leasingu – brak opłaty wstępnej a jedynie niska kaucja zwrotna (przyp.red w większości leasingów obowiązuje 10 % pierwszej wpłaty w przypadku wynajmu, kaucja zwrotna w wysokości 3000 tys zł brutto),

– nie trzeba się wiązać umową na 2-5 lat jak to jest w przypadku leasingu, umowa najmu z okresem wypowiedzenia 3 miesiące,

– wynajem nie ogranicza nas do wyboru jednego sprzętu,

– po roku wynajmu – firma wymienia kombinezony na nowe,

– gwarancja i sprzęt zastępczy w razie awarii przez cały okres trwania umowy.

To tylko część zalet wynikających z możliwości wynajmu sprzętu vs zakupu.

AQ2 System to urządzenie oparte na łączności bluetooth, podstawową zmiana jest brak konsoli , a kierowanie ustawieniami parametrów treningowych opiera się poprzez aplikację na telefon lub tablet . Zmniejszono jeszcze wielkość modułu a nowy system jest jeszcze bezpieczniejszy i bardziej mobilny. Nowe programy w szerokim spektrum regulacji przypadną do gusty nawet najbardziej wymagającym klientom. Wersja ta jest również bardziej przystępna cenowo w ofercie zakupu. Reasumując jest to bardzo ciekawa oferta, czy to przyszłość EMS w Polsce? Jedak taki rodzaj usług oparty na wynajmie jest coraz bardziej popularny na rynkach światowych zarówno wbranży fitness jak i w innych sektorach.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

kontakt@aq8system.pl

www.aq8system.pl

Nowe studio Electric Punch w Pabianicach wykorzystujące sprzęt AQ8.

Polecamy również:

Wiedza i profesjonalizm – wywiad z Marcinem Andrysiakiem, właścicielem studia Dream Body EMS na łódzkich Chojnach