artykuł partnerski

Prowadzenie klubu fitness czy siłowni wymaga regularnych inwestycji w sprzęt i rozwiązania treningowe. Co raz większą uwagę na jakość i funkcjonalność sprzętu zwracają także klienci siłowni. Sprawdzamy, jak zrobić to tanio, szybko, aby zwiększyć liczbę klientów i ich przywiązanie do miejsca, w którym trenują.

Jak kompleksowo wyposażyć klub/siłownię w trzech krokach?

1. Zaplanowanie przestrzeni

Pierwszy krok ma na celu przygotowanie szytego na miarę Twoich potrzeb projektu, popartego kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy przy różnego typu obiektach.

2. Przygotowanie wizualizacji

Kolejnym krokiem jest przedstawienie i zaproponowanie rozwiązań, które idealnie wpasują się w specyfikę Twojego klubu fitness.

3. Wyposażenie lokalu

Kompleksowość oferty sprawia, że jedyne co pozostaje na Twojej głowie, to oczekiwanie efektów prac w Twoim lokalu. Oferta dla właścicieli klubów fitness i słowni powinna zawierać sprzęt nie tylko funkcjonalny, ale również odpowiednio zaprojektowany i wykonany tak, by zapewnić maksymalny komfort podczas jego użytkowania. Klienci oczekują skutecznych rozwiązań popartych wieloletnim doświadczeniem oraz dbałość o szczegóły już od pierwszego spotkania.

Światowej klasy sprzęt

Współpraca ze światowej klasy producentami sprzętu fitness pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To gwarancja szerokiego asortyment sprzętu, który znajduje zastosowanie w małych, średnich oraz wielkopowierzchniowych klubach.

Kolejną wartością korzystania z firm współpracujących z światowymi producentami jest innowacyjność, której z trudem szukać u konkurencji. Przykładem jest cała seria sprzętu Panatta przeznaczona do treningu pośladków.

– Zależy nam na tym, aby sprzęt, który oferujemy miał szerokie zastosowanie dlatego dysponujemy najszerszą i najbardziej kompletną gamą produktów dla wszystkich sektorów oraz grup wiekowych. Trwałość sprzętów oraz luksus ich użytkowania sprawiają, że klienci sięgają po nie regularnie i z ochotą – mówi Dawid Skrzyniarz, Operations Manager Fitness Projekt, dystrybutora sprzętu m.in. renomowanej włoskiej firmy Panatta.

Co istotne, w ofercie Fitness Projekt znaleźć możemy nie tylko wysokiej klasy sprzęt ale również akcesoria treningowe, szafki, meble, nagłośnienie, monitoring, puzzle gumowe, PCV czy lustra.

Skontaktuj się z doradcą i dowiedz się więcej jak wyposażyć Twój klub, aby zwiększyć liczbę klientów i ich przywiązanie do miejsca, w którym trenują!

Polecamy także:

Franczyzobiorcy ujawniają całą prawdę o współpracy z Xtreme Fitness Gyms