Firma MMSPORT od roku 1995 rozwija marki z branży sport i outdoor na polskim rynku, powiększając równocześnie struktury swojej organizacji. Przez 24 lata budowania firmy portfel dystrybuowanych brandów poszerzał się o nowe, zwykle przełomowe dla branży, np. KEEN czy Under Armour. Wspierając organizacje branżowe firma aktywnie uczestniczy w rozwoju sportu i outdooru na polskim rynku. W ostatnim okresie MMSPORT otrzymał podziękowania za wkład w rozwój „Sportowego Krakowa” jak również został zauważony przez biznesowy magazyn „Forbes”, który wyróżnił firmę w rankingu „DIAMENTY FORBES” w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w województwie małopolskim za rok 2018. Wskazane wyróżnienie jest potwierdzeniem prężnego rozwoju firmy oraz ugruntowanej pozycji reprezentowanych przez nią marek.

Ostatni okres przyniósł w MMSPORT wiele zmian – m.in. utratę dystrybucji marki UNDER ARMOUR od roku 2020 oraz pojawienie się w bieżącym sezonie wiele ciekawych brandów, w które firma będzie inwestować.

Kojarzone z firmą marki KEEN (MMSPORT wprowadził ją na rynek polski w 2004 roku) oraz GUMBIES (marka wprowadzona do Polski w 2018 roku), będą ciągle rozwijane a kontrakty z nimi przedłużone zostały już na kolejne sezony. Obydwa brandy są synonimem trwałości i jakości a ich rozpoznawalność znacząco wzrosła w ostatnich latach.

W roku 2019 i kolejnych poza markami z kategorii OUTDOOR i SPORT w portfolio pojawią się marki z kategorii LIFESTYLE i SPORT FASHION. Nowościami jakie wchodzą do portfela dystrybucyjnego MMSPORT w roku 2019 są:

KATEGORIA SPORT FASHION / LIFESTYLE

PAJAR CANADA (dostępność od jesieni 2019)

KENDALL+KYLIE (dostępność od jesieni 2019)

HAWKERS (dostępność od czerwca 2019)

YLATI (dostępność od wiosny 2020)

BERNIE MEV (dostępność od wiosny 2020)

KATEGORIA SPORT / LIFESTYLE:

DIADORA (dostępność od wiosny 2020)

LABELLAMAFIA (dostępność od jesieni 2019)

KATEGORIA SPORT I OUTDOOR

NIKE (kolekcja sportów olimpijskich – dostępność od września 2019)

REALTREE (dostępność od wiosny 2020)

Polecamy również:

NOWOŚCI OD LIDERA SYSTEMU EMS MIHA BODYTEC