Czym jest Bounce Fitness?

Od lat można zaobserwować rosnący trend na polskim rynku dotyczący odżywiania i zdrowego trybu życia. Polacy masowo ruszyli sprzed telewizorów prosto do rosnącej liczby klubów fitness. Chcemy być zdrowi i czuć się atrakcyjnie. Nie każdy z nas jest stworzony do spędzania godzin na siłowni, dźwigania ciężarów czy niezbyt interesujących spotkań sam na sam z bieżnią. I tu właśnie pojawia się nowość na Polskim rynku, która od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem w Krajach Europejskich, mowa tu o zajęciach typu BounceFit.
Najprawdopodobniej większość z was ta nazwa nic nie mówi dlatego właśnie w poniższym artykule spróbujemy przybliżyć państwu temat i zachęć i wprowadzenia tego typu zajęć w swoim klubie.

Czym jest BounceFit ?

BounceFit to specjalnie opracowany program treningowy. Zajęcia Bouncefit to zajęcia fitness do których wykorzystujemy specjalne buty typu rebounding. Buty firmy Bounce są produkcji amerykańskiej. Tam już od dawna wykorzystywane są one nie tylko do ćwiczeń grupowych na świeżym powietrzu i w klubach fitness , ale również do użytku indywidualnego jako alternatywa dla rolek, gdyż buty mogą być używane zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.
Obecnie Bounce Boots przeżywa rozkwit na rynkach europejskich. Krajami przodującymi w tego typu rozrywce są obecnie Hiszpania, Węgry czy Rumunia ale również w Polsce powyższe zajęcia zebrały już pewną rzeszę swoich fanów.

Bounce Fitness

Jak wyglądają tego typu zajęcia? Otóż każdy z uczestników przed zajęciami zakłada buty typu bounce i zaczynamy zabawę. Buty te są wyposażone w specjalną wzmocnioną wkładkę która doskonale przylega do stopy i zapobiega otarciom. Odpowiednio zapięte usztywniają kostkę, co zapewnia bezpieczeństwo podczas zajęć. Dolna część buta składa się z płóz i specjalnej sprężyny, która pozwala nam na wybicie i amortyzację skoków. Zwrócić uwagę może również żywa gama kolorów, kolor różowy szczególnie skradł serce naszych klientów.
Zajęcia się przede wszystkim oparte na choreografii fitnessowej , energicznych ruchach przy ulubionej muzyce. Stopień intensywności zależy oczywiście od instruktora czy grupy, ale dowiedziono naukowo że podczas sesji naszego programu trwającej około 55 minut jesteśmy w stanie spalić nawet do 1000 kcal, jest to co najmniej o 30% więcej niż podczas tyle samo trwającego treningu standardowego.
A, więc bounce fit to nie tylko wspaniała zabawa ale również fantastyczny sposób by pozbyć się niechcianych kilogramów.
Jednak program ten ma jeszcze dodatkowe zalety dla twojego organizmu. Należy nadmienić, iż trening BounceFit ma również ochronne działanie na stawy gdyż zmniejsza on impakt na nie nawet do 80 procent. Ma to również korzystny wpływ na nasz kręgosłup.

Gdzie można spróbować?

Zajęcia cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów a nowe kluby wyrastają jak grzyby po deszczu. W ostatnim roku grono klubów, w których można cieszyć się tego typu zajęciami powiększyła się o kluby w takich miastach jak Tarnobrzeg, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Wieluń, Krotoszyn, Nysa, Grudziądz, Gniezno, Skierniewice, Przeworsk czy Żnin, a na funpage’u Bouncefit na facebooku ciągłe pojawiają się pytania gdzie jeszcze będzie można spróbować tego typu rozrywki.
Dla właścicieli klubów jest to wspaniała okazja by zdobyć nowych klientów, wprowadzić trochę świeżości w swój grafik zajęć i wyróżnić się na tle konkurencji.

Dołącz do nas !

Firma Bouncefit oferuje bardzo atrakcyjną ofertę zakupu swojego sprzętu, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponuje zakup na dogodne raty lub nawet możliwość wynajmu swojego sprzętu. Każdy nowy klient decydujący się na wprowadzenie treningu Bouncefit może skorzystać z kompleksowego szkolenia z zakresu prowadzenia zajęć i konserwacji sprzętu w dogodnym terminie i bardzo przystępnej cenie. Należy zwrócić uwagę, iż w odróżnieniu od konkurencji licencja na prowadzenie zajęć jest bezpłatna i dożywotnia.

Bouncefit to prawdziwa rewolucja w świecie fitness, nowość która na pewno zostanie z nami na dłużej.

 

Dowiedz się wiecej:
www.bouncefit.pl
info@bouncefit.pl
+48537493666

 

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany