Drodzy Państwo, zapraszamy serdecznie na wywiad z Karolem Małeckim, właścicielem dwóch klubów Elite Gym & Fitness. Karol wyjaśni czym się kierował przy wyborze sprzętu do swoich klubów oraz o swoich planach na przyszłość. Zapraszamy!

Jest Pan profesjonalnym zawodnikiem IFBB PRO. Co sprawiło, że do swojego pierwszego klubu wybrał Pan sprzęt Naomi?

Z klatką Naomi spotkałem się pierwszy raz przypadkiem na otwarciu klubu w Sochaczewie, gdzie zostałem zaproszony jako gość specjalny do przeprowadzenia treningu pokazowego. Tam miałem okazję przetestować rozwiązania Naomi, które od razu przypadły mi do gustu.

Po pierwsze funkcjonalność klatki NAOMI CUBE, która jest bezkonkurencyjna. Dzięki niej jestem w stanie zaproponować moim klientom zarówno trening funkcjonalny, trening siłowy, jak i rozgrzewkę. Każdy sprzęt, który wybieram do moich klubów, jest przemyślanym zakupem. To m.in. baza sprzętowa Naomi sprawia, że jestem krok przed konkurencją i z pewnością oferuję moim klientom coś wyjątkowego, solidnego, nowoczesnego oraz coś, co posiada ponadczasowy design.

Jakie rozwiązania posiada Naomi, których nie posiadają inni producenci?

Z pewnością różnorodność stacji oraz możliwość trenowania małych grup na małej przestrzeni. Warto wspomnieć, że jest to sprzęt, który robi wrażenie na każdej osobie, która odwiedza mój klub. Sprzęt Naomi Fitness Design towarzyszy moim klientom na każdym treningu, zarówno w pierwszym klubie jak i w drugim. Do tego potrafią zagospodarować przestrzeń tak aby przynosiła ona profity w strefie funkcjonalnej.

Otworzył Pan już drugi klub, czy tam także zobaczymy klatki marki Naomi?

Mój drugi klub Elite Gym & Fitness w Suchym Lesie miał swoje wielkie otwarcie 16 listopada tego roku. W kwestii wyboru klatki nie wahałem się ani przez chwilę – klatka Naomi obowiązkowo pojawiła się również w drugim klubie i z pewnością pojawi się w każdym kolejnym!

Czy poleciłby pan sprzęt Naomi profesjonalistom takim jak Pan?

Oczywiście, że tak, w 100%. Sam także ćwiczę przysiady na Power Rack’u i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, abym na etapie, na którym jestem teraz, korzystał z innych, niesprawdzonych oraz słabych konstrukcyjnie Power Rack’ów.

Ten od Naomi zapewnia mi bezpieczeństwo przy ekstremalnych ciężarach, których używam. Ergonomia wykonania, design, jakość i duża ilość rozwiązań – to jest to, co przyciąga każdego pasjonata sportu.

Dziękujemy za rozmowę oraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Elite Gym & Fitness zarówno w Poznaniu, jak i Suchym Lesie!

Polecamy także:

Trening funkcjonalny dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji