Nowy wymiar treningu funkcjonalnego

Nowa marka w portfolio TOP-GYM

W koncepcję treningu funkcjonalnego oraz medical fitness idealnie wpisują się nowatorskie urządzenia Xtension Fitness, które oferują wszechstronny trening mobilności i powięziowy. Z ograniczoną mobilnością oraz dolegliwościami bólowymi układu ruchu, których przyczyną jest bardzo często siedzący tryb życia, zmaga się wiele osób. Urządzenia Xtension Fitness są właśnie tak zaprojektowane, by przeciwdziałać tym dolegliwościom oraz poprawić mobilność.  Z kolei rozciąganie i trening powięzi pozytywnie wpływają na układ mięśniowy i ogólną sprawność.

Niemiecki producent proponuje zasadniczo dwa rozwiązania, o ergonomicznym designie, które z łatwością można zintegrować z dowolną strefą treningową w klubie fitness. Cechują się przede wszystkim:  najwyższą jakością wykonania z najlepszych, niesamowicie trwałych materiałów, estetycznym wyglądem, wszechstronnym zastosowaniem, kompaktową konstrukcją oraz co niezwykle istotne – mają zadanie wzbogacenie oferty.

Pierwsze z nich to wielofunkcyjne urządzenie MTX MULTITOWER, na którym można wykonać wiele ćwiczeń funkcjonalnych, zwiększających mobilność oraz trening powięzi, zaledwie na powierzchni 1,5 mkw.! To unikalny produkt na naszym rynku, przeznaczony do studiów treningu personalnego, klubów butikowych oraz Premium.

Ponadto w ofercie Xtension Fitness jest sześć urządzeń do treningu mobilności na poszczególne partie mięśniowe, które stanowią całość jako zestaw do  treningu obwodowego, ale dostępne są też pojedynczo ( są to urządzenia: na klatkę piersiową, zginacze stawu biodrowego, prostowniki stawu biodrowego, biodra, szpagat – rozciąganie, mostek).

Zobacz, jak prezentują się nowatorskie urządzenia do treningu funkcjonalnego Xtension Fitness:

Zapraszamy do testowania urządzeń Xtension Fitness – nowej marki w portfolio TOP-GYM na stoisku 32 w hali 3. Warto być zawsze o krok przed konkurencją.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów !