Dynamiczna ekspansja sieci siłowni jeszcze mocniej przybiera na sile. Lato zapowiada się wyjątkowo owocnie, a wszystko za sprawą kolejnych otwarć, które odbywają się już niemal co tydzień!

W minionych tygodniach miało miejsce huczne otwarcie klubów w Krośnie oraz Płońsku, a na horyzoncie uroczyste przecięcie wstęgi w Rybniku – to będzie już 24 lokalizacja! Zdaje się, że nic nie powstrzyma franczyzobiorców przed otwieraniem klubów pod marką Xtreme – i bardzo nas to cieszy! Wysoka jakość klubów decyduje o ich sukcesie, dlatego pojawią się w coraz większej liczbie miast, a klubowicze będą mieć powody do zadowolenia!

Huczne świętowanie!

Uroczyste otwarcia to ważne wydarzenia nie tylko dla właścicieli klubów, ale przede wszystkim lokalnej społeczności i przyszłych klubowiczów. Za każdym razem otwarciom towarzyszą wyjątkowi partnerzy wydarzenia, którzy stanowią nie lada atrakcję dla gości. Można spotkać się z liderami różnorodnych branż związanych z fitnessem, zdrowiem i urodą, a także zadbać nie tylko o wizerunek, ale i podniebienie! Zdrowych i pysznych przekąsek jest pod dostatkiem!

Na wielkich otwarciach nie może zabraknąć także wielkich gwiazd sportu. Sieć promuje zdrowy i aktywny tryb życia także z pomocą swoich ambasadorów. Do tej pory klubowicze mogli spotkać się lub spotkają niebawem m.in. z Paulą Mocior, Piotrem Piechowiakiem, Piotrem Boreckim, Anną Woźniakowską – to tylko nieliczni, którzy służą bezpośrednią radą klubowiczom oraz pokazują w praktyce jak trenować i dbać o kondycję fizyczną. Nowa „armia” gwiazd już niebawem także zasili szeregi – warto brać udział w otwarciach i spotkać się z nimi osobiście!

Reklama nie musi być nudna, musi być CIEKAWA!

Każdorazowo obserwujemy także nieszablonowe działania marketingowe oraz akcje reklamowe poprzedzające wielkie otwarcia. Trwająca wcześniej przedsprzedaż sprawia, że klubowicze mogą zakupić karnet jeszcze przed otwarciem i cieszyć się promocjami oraz gwarancją stałej ceny! Działania marketingowe zdecydowanie wyróżniają markę Xtreme Fitness Gyms na tle konkurencji oraz pomagają budować lojalną i zgraną społeczność klubowiczów.

Marka globalna

Xtreme Fitness Gyms jest marką globalną, a jej plany na najbliższe kilka lat to otworzyć ponad 200 klubów w całej Polsce. Cel wydaje się bliski do zrealizowania patrząc na intensywny rozwój sieci. Klubowicze będą mieli w związku z tym dodatkowe profity – będą mogli korzystać z klubów niezależnie od miejsca, w jakim będą się znajdować. Opcja multiklubu to spore udogodnienie, z którego klubowicze mogą korzystać już teraz. Im więcej klubów – tym więcej miejsc, w których można trenować, posiadając wyłącznie jeden karnet!

Ciekawe czym Organizatorzy zaskoczą swoich gości w trakcie kolejnych otwarć! Będziemy obserwować i koniecznie damy Wam znać. To lato należeć będzie do Xtreme Fitness Gyms – mapa Polski z ich nowymi lokalizacjami mocno się zagęści!

Potencjalni franczyzobiorcy mogą poznać Xtreme fitness Gyms bliżej podczas comiesięcznych prezentacji franczyzowych. Prezentacje są darmowe i niezobowiązujące, a odbywają się w głównej siedzibie firmy – w Tarnowie. Zapraszamy do rezerwacji miejsc.

Dane kontaktowe:

Telefon : +48 886 330 320
Email : info@xtremefitness-franchise.pl

 

Galeria zdjęć:

Krosno

 

 

Płońsk

 

 

Polecamy również: