Nasze działania zaskakują? Działamy z rozmachem? To dopiero początek! Nasza dynamiczna ekspansja dodaje skrzydeł i sprawia, że chcemy dotrzeć z klubami Xtreme Fitness nie tylko do każdego miejsca w Polsce, ale także być widoczni w Europie! To nie są plany – to są fakty! Już niebawem pierwsze kluby Xtreme Fitness otworzą się poza granicami naszego kraju! Słowacja i Czechy – nadchodzimy z klubami o światowej randze! Już w 2020 roku czekać nas będzie uroczyste przecięcie wstęgi w pierwszych klubach za granicą. To będą historyczne momenty dla naszej sieci!

Mierzymy wysoko!

Nie da się ukryć, że nasze zamierzenia są ambitne, planujemy ponad 200 otwartych klubów w kraju. Do końca roku sieć będzie liczyć ok. 35 lokalizacji. Otwarcia planowane są prawie co tydzień! Co za tym idzie, rośnie liczba naszych zadowolonych klubowiczów. Liczby mają znaczenie, ale równie ważne (a nawet ważniejsze!) są warunki, jakie zapewniamy klubowiczom! Nieustannie podnosimy standardy panujące w naszych klubach oraz wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pomagają w osiągnięciu celów fitness oraz prowadzeniu aktywnego trybu życia

Intensywny rozwój sieci nie byłby możliwy, gdyby nie solidne podstawy, na których została stworzona. Skuteczność naszego modelu biznesowego opiera się na 4 pewnych filarach! To one decydują o sukcesie na poszczególnych polach funkcjonowania sieci.

1) Światowej klasy kluby fitness wyposażone w 6 stref treningowych

2) Autorskie narzędzia i dedykowany system zarządzający, który optymalizuje funkcjonowanie klubu.

3) Nowoczesne technologie i rozwiązania IT, które rewolucjonizują branżę fitness.

4) Własna agencja marketingowa, która buduje społeczność Xtreme.

Tylko tyle albo aż tyle potrzeba, aby stworzyć kluby fitness o światowej randze! Pod każdym z filarów kryją się setki działań, kilkaset zaangażowanych osób budujących poszczególne działy firmy, intensywne prace w wielu branżach i zakresach. Sztaby specjalistów działających w każdym filarze sprawiają, że działania są prowadzone intensywnie i na coraz wyższym poziomie.

Jedno jest pewne, Xtreme Fitness Gyms podbija Europę i nic nie jest w stanie powstrzymać tego procesu. Maszyna ruszyła i nabiera rozpędu. Każde działanie przybliża nas do wciąż nowych sukcesów, a poprzeczkę systematycznie stawiamy jeszcze wyżej! Nieustanny progres to siła napędowa, która sprawia, że nasza ekspansja jest nie do zatrzymania!

Polecamy także:

Światowy dzień fotografii w Xtreme Fitness Gyms!