Xtreme Fitness Gyms zasiliło szeregi Polskiej Organizacji Franczyzodawców! Zajęli miejsce obok marek takich jak McDonald’s, Dr Irena Eris, Pandora i inni. To już kolejna dobra wiadomość na Ich koncie!

Zasilając struktury POF, Xtreme Fitness Gyms potwierdziło najwyższą jakość swojego systemu franczyzowego oraz przestrzeganie Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy. Jesteśmy dumni z opinii założycieli Organizacji, którzy wyrazili słowa szczególnego uznania i docenili stworzony przez nas model. – mówi Łukasz Dojka -założyciel sieci..

Potencjalni franczyzobiorcy Xtreme Fitness Gyms zyskali więc kolejne potwierdzenie wartości modelu franczyzowego, tym razem od niezależnej Organizacji.

Nieustanny rozwój!

Zasilenie szeregów POF to nie tylko profity dla franczyzobiorców Xtreme Fitness, ale także dla samej sieci. Narastające zaufanie pozwoli nam wyprowadzić biznes na jeszcze wyższy poziom – dodaje Łukasz Dojka.

Stawiamy na nieustanny rozwój. Regularnie uczestniczymy w konferencjach biznesowych najwyższej rangi, a nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem – mówi Paulina Pietraszewska – Manager Operacyjny sieci Xtreme Fitess Gyms. Dołączając do POF, franczyzodawcy zyskują kolejne okazje do spotkań ze specjalistami, dostęp do paneli dyskusyjnych oraz możliwość wymiany spostrzeżeń z innymi franczyzodawcami. W związku z powyższym franczyzobiorcy otrzymają jeszcze wyższą jakość na każdym poziomie współpracy, ponieważ zebrana wiedza będzie przekazywana głównie partnerom biznesowym! To już kolejna „broń” sieci w dalszym optymalizowaniu autorskiego systemu.

Szerzenie idei franczyzy!

Xtreme Fitness wspólnie z POF będą promować franczyzę w Polsce i na świecie. Ich model biznesowy został doceniony, dlatego obecność w Organizacji jest szczególnie cenna. Będą kształtować rynek i wyznaczać nowe trendy.

Xtreme Fitness nie boi się stawiać wielkich kroków. Dodam w tajemnicy, że kolejne jeszcze większe przed nami – dodaje Paulina Pietraszewska – Manager Operacyjny sieci.

Polecamy także:

Rewolucja w ciele – rewolucja w życiu!