Xtreme Fitness to nie tylko miejsce przyjazne klubowiczom, to także miejsce, które pokochali pracownicy! Ich team z każdym miesiącem rośnie w siłę, a praca w Xtreme Fitness jest wyjątkowa! Na dowód, że nie rzucamy słów na wiatr, pokazujemy Wam Xtreme oczami pracownika!

Różne historie, różne stanowiska i różne emocje – co je łączy? Praca w miejscu, które w centrum zainteresowania stawia człowieka. Niezależnie od stanowiska każdy może poczuć tam przyjazną atmosferę, dzielić pracę z wyjątkowymi osobami oraz budować swoją karierę zawodową. Jako jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci klubów fitness w Polsce, Xtreme pragnie budować własną armię specjalistów w każdej dziedzinie, dlatego pomagają piąć się po zawodowych szczeblach, kreują rozwój kariery każdego pracownika i wykorzystują potencjał, który tkwi w każdym z nas! Wierzą, że każdy pracownik, który pragnie być częścią ich sieci, znajdzie w niej swoje idealne miejsce. Z tego też powodu każdy zna swoją możliwą ścieżkę kariery i wie, że chcieć, znaczy móc, a rzetelną pracą można zajść bardzo daleko. W swojej drodze nie zostaje jednak sam; szkolenia, wykłady, niezbędne narzędzia, codzienna dawka motywacji – pozostaje je tylko wykorzystać, aby skutecznie rozwijać swoją karierę.

W Xtreme Fitness mają nosa do ludzi!

Pracownicy Xtreme Fitness to osoby otwarte na innych, które czerpią satysfakcję z pomagania klubowiczom w osiągnięciu ich celów fitness. Czy jest coś piękniejszego niż radość kogoś, komu pomogło się zmienić życie na lepsze?! Jak sami twierdza, praca z klubowiczami lub dla klubowiczów to prawdziwa frajda, podobnie jak budowanie wspólnymi siłami sieci, która już niebawem stanie się najbardziej rozpoznawalną siecią klubów fitness w Polsce i rozpocznie ekspansję za granicę. W związku z dynamicznym rozwojem do ich szeregów dołączają wciąż nowi pracownicy, a kadra rośnie w siłę!

Mieć pracę, która jest jednocześnie pasją i sposobem na życie, to sytuacja wyjątkowa!

Polecamy także:

Marketing klubu fitness to dużo więcej niż reklama w mediach społecznościowych