Rok 2019 należał do wyjątkowo udanych dla sieci siłowni Xtreme Fitness Gyms. Dynamiczne otwarcia i widoczna obecność na rynku branży fitness sprawiły, że sieć staje się numerem jeden w Polsce i zdecydowanie wyprzedza konkurencję w prowadzonych działaniach biznesowo – marketingowych.

W sobotę 14 grudnia miało miejsce otwarcie 31 klubu należącego do sieci, tym razem w Siedlcach. Otwarcie było spektakularne, bez wątpienia standardy wyznaczane przez sieć są regularnie ponoszone w górę, a co za tym idzie, każde kolejne otwarcie jest wyjątkowym wydarzeniem.
Jak było tym razem? Przede wszystkim otwarciu tworzyła niesamowita atmosfera, a wszystko za sprawą zaproszonych gości, klubowiczów, partnerów wydarzenia oraz zaangażowanego zespołu Xtreme, który dokładał wszelkich starań, aby każdy czuł się w klubie komfortowo i dobrze. Każdy z odwiedzających gości mógł poznać klub od środka, przetestować dostępne sprzęty i zapoznać się z wszystkim strefami treningowymi. Aby uświetnić wydarzenie, a przy tym potrenować i dobrze się bawić, odbyły się konkursy, w których siła mięśni i spryt miał dominujące znaczenie. Nagród i dobrej zabawy nie zabrakło, dlatego zadowolenie gości było widoczne gołym okiem, także podczas wspólnych treningów ze sportowcami i maratonów zajęć fitness.

W grupie siła

Partnerzy wielkiego otwarcia dopisali i sprawili, że sportowe wydarzenie miało także charakter wielkiej imprezy w doborowym towarzystwie. Grupa NEXO zadbała o sporą dawkę energii i dobrego humory z pomocą muzyki, a świetnie dobrani partnerzy służyli radami z zakresu zdrowego odżywiania, urody, aktywności fizycznej. Odbyły się między innymi konsultacje trenerskie i dietetyczne, lekcje makijażu i pielęgnacji twarzy czy degustacje produktów DUO LIFE. Na dobrej imprezie oczywiście nie mogło także zabraknąć tańców – zajęcia taneczne cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem i były kolejnym miłym akcentem wielkiego otwarcia.

Seminarium z Robertem Piotrkowiczem

Trzykrotny Mistrz Świata w kulturystyce pojawił się na wielkim otwarciu, aby m.in. przeprowadzić seminarium, podczas którego podzielił się z uczestnikami swoim spektakularnym doświadczeniem i wiedzą. Spotkanie z tak utytułowanym zawodnikiem i sportowcem to nie lada okazja, którą zapewnili gościom organizatorzy wydarzenia.

Tort, szampan, uroczysta przemowa założyciela sieci Łuksza Dojki połączona z symbolicznym przecięciem wstęgi, to jedne z oficjalnych elementów eventu. Oficjalnych i wyjątkowo podniosłych, ponieważ atmosfera towarzysząca otwarciom każdego klubu jest unikatowa i stanowi wielką wartość dodaną.

31 klub sieci otwarty, sieć kończy rok z imponującą liczbą nowych otwarć oraz z jeszcze bardziej imponującymi planami na 2020 rok!

 

Polecamy także:

Xtreme Fitness oczami pracowników