źródło: artykuł partnerski

 35. klub sieci Xtreme Fitness Gyms, czyli trzecie otwarcie po okresie zamknięcia, przypadło Lublinowi. Klub o powierzchni ponad 1500 m2 został otwarty w galerii VIVO. Tym samym sieć poszerza swoje terytorium, mając na cel przekroczenie liczby 40 klubów jeszcze w tym roku.

 

– Nowo otwarty Lublin i zbliżające się otwarcie w Stalowej Woli, to trzeci i czwarty klub franczyzobiorcy, który jest w rodzinie Xtreme niemal od początku. Oba kluby są wielkopowierzchniowe, zlokalizowane w galeriach handlowych usytuowanych w centrach miast. Zostały przejęte po sieci ICON Fitness (Holmes Place), która zakończyła działalność w Polsce.

Cieszę się, że udało się przejąć te lokalizacje. Czuję ogromny sentyment do Holmes Place – sieci, do której należy ICON Fitness. W mojej ponad 20-letnie karierze, miałem okazję pracować za granicą właśnie w Holmes Place. Poznałem tam wielu niesamowitych ludzi, z wieloma utrzymuje kontakt do dzisiaj, a przede wszystkim zdobyłem dużo cennej wiedzy i doświadczenia branżowego – wspomina Łukasz Dojka, założyciel i CEO Xtreme Fitness Gyms.

W dniu otwarcia na miejscu pojawili się również franczyzobiorcy, których kluby otworzą się w jeszcze w tym roku w Krośnie, Wodzisławiu Śląskim, Jędrzejowie i Kraśniku. Sieć stale pozyskuje nowe lokalizacje, więc nie słabnie również zainteresowanie inwestycją we własny klub.

Obecnie notujemy rekordowe zainteresowanie modelem franczyzowym. Podzieliliśmy prezentację dla zainteresowanych własnym klubem, na część online, najbliższa już 17 września oraz stacjonarną. Obie organizujemy dwa razy w miesiącu – tłumaczy Łukasz Dojka, CEO sieci. – Jestem przekonany, że wynika to ze skuteczności naszego modelu biznesowego, skali działania i wsparcia od sieci dla franczyzobiorcy, na każdym etapie, zarówno przed, jak i po otwarciu klubu – dodaje Łukasz Dojka.

Każda osoba zainteresowana modelem franczyzowym sieci, w pierwszej kolejności, powinna zapisać się na bezpłatny webinar za pośrednictwem strony internetowej podczas którego poznaje specyfikę branży oraz strukturę modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms.

Kolejny etapem jest stacjonarna prezentacja franczyzowa w Head Office i jednym z klubów w Tarnowie. W planie spotkania jest między innymi omówienie prognoz inwestycji, finansów, marketingu, a także wewnętrznego systemu operacyjnego oraz narzędzi technologicznych. Przedstawiane są również dostępne dla franczyzobiorców lokalizacje pod kluby Xtreme Fitness Gyms.

Dzień otwarcia w Lublinie to również obecność światowej klasy sportowców. Na miejscu pojawili się: Andrzej Kołodziejczyk IFFB ELITE PRO, Piotr „Bestia” Piechowiak, Paula Mocior IFBB PRO ELITE BIKINI, Piotr Borecki IFBB PRO LEAGUE. To stały element otwarć, w skład których wchodzą również: wstęp wolny, pokazowe zajęcia fitness, DJ, promocje i konkursy. W części uroczystej przecięcie wstęgi, szampan i tort. Wszystko poprzedzone jest przedsprzedażą online i stacjonarną.

 

Polecamy także:

Ekspansja Xtreme Fitness nabiera rozmachu – otwarto drugi klub po pandemii