Core Health and Fitness z PCA Poland na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi

W sobotę 5 maja firma Core Health and Fitness, jako jeden z głównych sponsorów Mistrzostw Polski PCA Poland Championships, miała okazję uczestniczyć w show jakiego jeszcze w Polsce nie było. Fani Body Building i sportów sylwetkowych dostali na zakończenie majówki idealny prezent.

Physical Culture Association po raz pierwszy w Polsce, wprowadziło sporty sylwetkowe na scenę teatru, gdzie z całą sceniczną oprawą, sport ten stał się sztuką samą w sobie. Na tle tego niecodziennego spektaklu, firma Core prezentowała swoją linię maszyn półwolnych Nautilus Leverage®, sprzętów idealnych do budowania siły i doskonałej sylwetki.
W jednym z piękniejszych obiektów w kraju, w Teatrze Muzycznym w Łodzi, zarówno zawodnicy jak i sprzęt firmy Core H&F, prezentowali się gwiazdorsko. Licznie zgromadzeni goście i publiczność, z wielkim zainteresowaniem oglądała i testowała maszynę siłową. Chętnie zatrzymywano się żeby poćwiczyć i rozgrzać się przed startem. Wszyscy z dużym zainteresowaniem oglądali jak ćwiczenia na maszynie pomagają w zdobyciu upragnionej sylwetki.

Nautilus® to jedna z czterech czołowych marek, które wchodzą w skład Core Health and Fitness, tworząc Iconę pośród producentów profesjonalnego sprzętu fitness.

 

Źródło: Artykuł sponsorowany