Radom… Chytra Baba, Kękę, Fabryka Broni Łucznik, serek homogenizowany i zupka chińska… To Wasze pierwsze skojarzenia z tym miastem? Błąd. Radom to też miejsce, gdzie kultura aktywności fizycznej, treningu i fitnessu ma miejsce, by się rozwijać.

Wyobraźcie sobie prawie 2500 (dwa i pół tysiąca!) m2 miejsca, gdzie możecie skorzystać jednocześnie z siłowni, zagrać w squasha, uczestniczyć w zajęciach fitness oraz w ramach relaksu skorzystać z sauny czy groty solnej… To wszystko (i dużo więcej) znajdziecie w radomskim fitness klubie klasy Premium, POP GYM.

Pop Gym to wyjątkowe miejsce na mapie Radomia. Otwarty w 2013 roku klub o powierzchni 2000 m2 budził powszechny zachwyt. Jako jedyny w tamtym czasie dysponował dwiema salami do zajęć fitness, siłownią podzieloną na strefy w zależności od preferencji użytkowania, strefą relaksu (jedyną w mieście grotą solną) oraz, co zostało niezmiennie do dzisiaj, trzema kortami do Squasha! To jedyny Klub w tym regionie, gdzie możecie zagrać w squasha na profesjonalnych kortach!

Przez 6 lat istnienia na rynku Klub nie dość, że nie zaprzestał na byciu wyjątkowym wtedy, ale zmieniał się na przestrzeni lat, by dostosować się do potrzeb swoich Klubowiczów.

 

Odświeżanie grafiku fitness, dodawanie nowych zajęć oraz zatrudnianie najlepszych trenerów świadczy o tym, jaką wagę do jakości przywiązuje Klub przy ul. Witolda 7.

Wśród jego pracowników możemy znaleźć zwycięzców najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce oraz najlepsze nazwiska w branży trenerskiej w Radomiu. Władze Klubu stawiają też na nieustanny rozwój swoich pracowników poprzez organizowanie szkoleń oraz udziały w największych branżowych konferencjach w kraju.

W Pop Gym bycie Klubowiczem to swego rodzaju przywilej. Nie ma tutaj przypadkowych członkostw, osób na dwa treningi w miesiącu czy przelotnych wizyt. Klub od początku istnienia stawia na długotrwałe członkostwa, dzięki czemu każdy Klubowicz czuje się tam jak w domu. Pracownicy recepcji wiedzą co ludzie piją przed treningiem, po treningu lub jaką odżywkę zaserwować tuż po skończonych ćwiczeniach. Mimo kilku tysięcy Klubowiczów, każdy jest dla Klubu wyjątkowy.

Klub Pop Gym jest też doskonałym przykładem kreatywności oraz nieszablonowego podejścia do promocji. Każda z kampanii reklamowej Klubu odbiły się szerokim echem w lokalnych mediach oraz przełożyły się na wzrost zainteresowania Klubem wśród mieszkańców Radomia oraz okolic.

W ostatnich latach Klub przeszedł „lekkie” zmiany. Zaadaptował kolejne metry kwadratowe i stworzył tam strefę specjalnie dla miłośników crossfitu. Strefa POWER to ukłon w stronę potrzeb Klubowiczów oraz 400m2, wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt do treningu funkcjonalnego miejsca, które z miejsca przyciągnęło rzeszę sympatyków tego rodzaju treningu. Dodatkowo jedną z nowopowstałych sal oddał w ręce klubu brazylijskiego jiu-jitsu, gdzie każdego dnia trenują miłośnicy sztuk walki.

Warto dodać, że jest to jedyny klub klasy Premium na południe od Warszawy, więc jeśli macie jeszcze jakiekolwiek wątpliwości gdzie trenować będąc w Radomiu… Pop Gym jest bardzo dobrym wyborem!

  

Polecamy także:

Organic Fitness – koncepcja, plany rozwoju, ocena branży fitness – wywiad z Maciejem Kowalskim