źródło: artykuł partnerski

Zapewne przygotowałeś się już do sezonu, a coraz większa aktywność klubowiczów sprawia Ci sporo radości. Czy wiesz, co może pozytywnie wpłynąć na organizację twojej pracy i większe zadowolenie klientów? Po pierwsze, odpowiednie narzędzia. Po drugie, umiejętne ich wykorzystanie. I wreszcie – dobra komunikacja z klubowiczami. Tylko tyle i aż tyle. Jeśli jesteś ciekawy, jak można mądrze wspierać działania biznesowe i codzienną pracę, zapraszamy do lektury artykułu. 

Raport prawdę powie 

Zarządzanie klubem to niełatwe zadanie. Oprócz wiedzy, pomysłu i dobrego zespołu warto wybrać narzędzia, które pomagają nie tylko w codziennej pracy, ale również w podejmowaniu decyzji krótko i długoterminowych. Zachęcamy do analizy danych w różnych perspektywach czasowych, statystyki stanowią bowiem doskonałe wsparcie biznesu. System eFitness pomaga we wszystkich obszarach, niezależnie od specyfiki i wielkości obiektu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o raportach finansowych czy o możliwościach konfiguracji karnetów, zapraszamy na darmowe webinary. 

Kompetentny personel 

Z jednej strony, wybrałeś doskonałych trenerów z doświadczeniem, wiedzą i doskonałym podejściem do klientów. To wspaniale. Z drugiej strony, nie zapominaj o personelu na recepcji, w dziale sprzedaży czy osobach zarządzających. Warto wspierać ich umiejętności i zachęcać do rozwoju, aby jeszcze lepiej potrafili korzystać z możliwości systemu. Z myślą o Was prowadzimy darmowe piątkowe webinary, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Uczymy, wspieramy i odpowiadamy na pytania. Najbliższe webinary zostaną poświęcone tematyce raportów i gospodarki magazynowej, które stanowią ważny element w zarządzaniu klubem. 

Kontakt z klientem 

Czy chciałbyś, aby Twój klub był w zasięgu ręki każdego klubowicza? To możliwe! Strefa Klienta online umożliwia kontakt z Twoim klubem z każdego miejsca i urządzenia podłączonego do internetu. Płatności, rezerwacje czy sprawdzanie postępów to tylko niektóre zalety tego narzędzia. Wszystko połączone z systemem do zarządzania, spójne, przejrzyste i intuicyjne w obsłudze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jakie możliwości daje klubowiczom, zapisz się na darmowy webinar. Wyjaśnimy, pomożemy i odpowiemy na nurtujące Cię pytania. 

Niezależnie jaki klub prowadzisz, warto korzystać z odpowiednich narzędzi, podejmować decyzje w oparciu o solidne dane i wspierać zespół w doskonaleniu umiejętności niezbędnych w codziennej pracy. 

Polecamy także:

Bezdotykowość – nowy wymiar kontaktu