źródło: informacja prasowa

Już 27 kwietnia roku w Warszawie odbędzie się wydarzenie, które zmieni oblicze polskiej rehabilitacji i fizjoterapii. II edycja REHA TRADE SHOW da odpowiedź na najważniejsze pytania odnośnie do przyszłości branży i zaprezentuje rozwiązania, które pandemia wymusiła na biznesie.

 

W obliczu covid-19 gospodarka stanęła przed sporym wyzwaniem. Jedną z najbardziej dotkniętych kryzysem branż jest rehabilitacyjna, która po lockdownie wznowiła działalność z blisko 50 milionami złotych długu. Dynamika rozwoju została zatrzymana. Przed pandemią z usług fizjoterapeutów korzystało około 10 milionów Polaków. W czasie ogólnonarodowego zamknięcia przez restrykcje ze strony rządu liczba ta gwałtownie spadła, stawiając fizjoterapeutów i rehabilitantów w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej. 75 procent z nich zrezygnowało z działalności zawodowej.

Branża jest w kryzysie i potrzebuje efektywnych działań, by z niego wyjść. Niezbędne są więc wydarzenia jednoczące jej przedstawicieli, podczas których omówione zostaną plany i pomysły dalszego rozwoju tego segmentu usług. Naprzeciw tej potrzebie wychodzą  targi medycyny fizykalnej i rehabilitacji REHA TRADE SHOW 2021.

II edycja eventu odbędzie się 27 kwietnia 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie. To jedyne targi rehabilitacji B2B w stolicy. W planie wydarzenia znalazły się:

REHA Management, czyli panel o personal brandingu, promocji marki, efektywnej sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów. Podczas niego przedstawione zostaną sposoby na zwiększenie przychodu gabinetu, ale także nowości technologiczne, które umożliwiają dynamiczny rozwój biznesu.

Warsztaty REHA Practise, będące odpowiedzią na pytania właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego. Są to warsztaty angażujące uczestników w sposób praktyczny do poszerzania swojej wiedzy. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie uczestnikowi skondensowanej i konkretnej dawki informacji w przystępnej formie.

Ponadto, na każdego uczestnika REHA Trade Show czekają business matching, czyli łącznie przybyłych za pomocą dedykowanej aplikacji. Poza tym profesjonalni networkerzy pomogą w rozpoczęciu kontaktu w wybranej przez uczestnika branżowej specjalności.

Jaka jest przyszłość branży rehabilitacyjnej?

Jak poradziła sobie ona w obliczu pandemii?

Jakie zmiany należy wprowadzić, by zapewnić jej równomierny rozwój?

Jak zbudować jej bezpieczeństwo w obliczu kryzysu?

To pytania, na które odpowiedź trzeba poznać jak najszybciej. REHA to pierwsze branżowe wydarzenie po przestoju związanym z pandemią. Jest idealną okazją do zaprezentowania innowacji, które wymusił covid-19. Zainwestuj w siebie i w swój rozwój. Dołącz do REHA TRADE SHOW 2021!

Partnerem Strategicznym targów REHA Trade Show 2 został Technomex!

Polecamy także:

Vitarain – źródło dobrej wody w Twoim Klubie