Jak dobrze zacząć nowy rok w klubie fitness? Przypomnij sobie wszystkie najważniejsze funkcje systemu, z którego na co dzień korzystasz!

Nowy rok to czas największych wyzwań i realizacji celów. Wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest stały rozwój usług w klubie fitness. Wierzymy, że trening umiejętności jest tak samo ważny jak trening mięśni. Dlatego dajemy możliwość darmowych szkoleń zarówno z podstaw systemu, jaki i stale wdrażanych nowości. Godzinne szkolenie to solidna dawka praktycznej wiedzy. W trakcie zawsze przewidziany jest czas na pytania, tak by żadne wątpliwości nie pozostały bez odpowiedzi.

 

Dlaczego warto uczestniczyć w doszkoleniach online?

Szkolenie odbywa się w małych grupach, co sprzyja kontaktowi i przekazywaniu wiedzy. Podczas spotkania uczestnicy, klikając w systemie, mają możliwość na bieżąco poznawać jego możliwości, tworzyć konfiguracje i automatyzować procesy w swoim klubie. Specjaliści eFitness towarzyszą im na każdym etapie, odpowiadając na pytania z zakresu obsługi systemu i zarządzania klubem. W szkoleniu mogą wziąć udział także Twoi pracownicy, którzy dopiero wdrażają się w pracę w klubie.

 

 Harmonogram najbliższych doszkoleń online:

  • Gospodarka magazynowa – inwentury i dokumenty
  • Sprzedaż – poznaj tajniki sprzedaży, sprawdzaj na bieżąco utarg (paragony, transakcje, raporty)
  • Płatności elektroniczne – konfiguracja i omówienie funkcjonalności
  • Ustawienia klubu – dodaj nowe ustawienia, które ułatwią Twoją pracę
  • Promocje umów – poznaj wszystkie możliwości rabatowania umów
  • Raporty – kontroluj finanse, umowy i utrzymanie klientów w klubie

W każdy piątek nowe doszkolenia tematyczne, wybierz interesujące Cię tematy i zapisz się już dziś!

Warto odkryć wszystkie możliwości systemu, którego na co dzień używasz w Twoim klubie. Dowiedz się, jak usprawnić swoją pracę, a dzięki temu zwiększyć zyski. Poznaj wszystkie możliwości i weź udział w doszkoleniach z obsługi systemu eFitness. Bezpłatne doszkolenia online są stałym elementem działań edukacyjnych producenta oprogramowania eFitness.

Korzystasz z oprogramowania eFitness? Weź udział w doszkoleniach z obsługi systemu!
Zapisz się na darmowe doszkolenia online!

Polecamy również:

                                                                    eFitness na europejskim rynku