Zbliżają się coroczne zawody LOGinLAB w Krotoszynie
Największy tego typu event w Polsce odbędzie się podczas targów FIWE w Warszawie

Każdego roku w maju ruszają eliminacje do LOGinLAB.scaled, na arenie których spotykają się miłośnicy crossfitu. Sam event ma miejsce na przełomie lipca i sierpnia. To event dedykowany dla osób, które trenują crossfit w sposób amatorski i dotychczas nie podjęły startu w zawo-dach. Ponadto podczas tegorocznych targów FIWE Trade Show odbędą się zawody LOGinLAB, które będą punktem kulminacyjnym całego wydarzenia. Rejestracja zawodników rusza w połowie czerwca. Organizator spodziewa się ok. 150 uczestników.

– Nasze zawody LOGinLAB to wielka niespodzianka podczas której rywalizujemy podczas zawodów w formule CrossFit jednak oprócz tego integrujemy ludzi z sobą poprzez aktywności wolno czasowe oraz w sposób jaki buduje się relacje społeczne w Gerlev IH (duńska akademia sportowa). Jest to największy tego typu event w Polsce organizowany w Warszawie podczas największych targów fitnessowych FIWE. – powiedział Dawid Kujawski z LOGinLAB.

Rejestracja na zawody, które odbędą się podczas targów FIWE rusza już za kilka dni. Uczestnicy rywalizować będą w następujących kategoriach: MAN, WOMAN, WOMEN35+, MAN35+ , WO-MAN40+, MAN 40+ , TEAM WOMAN 16, TEAM MAN 24. Każdy z uczestników będzie miał szansę sprawdzić się w 5 WOD zaplanowanych na dwa dni rywalizacji. Do finałowego 6 WOD mają szansę dostać się tylko osoby z czołówki tabeli. Zawody rozgrywane będą na arenie podzielonej na dwie strefy A i B, na których równolegle odbędzie się WOD. Scalowane określone jest z góry. Ogłoszenie list startowych nastąpi w weekend poprzedzający wydarzenie.

– W tym roku na targach FIWE razem we współpracy z LoginLab robimy największe do tej pory organizowane zawody w formule Crossfit. Obserwując rynek, oraz to w jakim kierunku rozwija się ta dyscyplina i jak duże zapotrzebowanie jest na takie przedsięwzięcie, jesteśmy przekonani, że będzie to jeden z najciekawszych punktów naszego programu. Dlaczego na targach ? FIWE jest tym miejscem, gdzie spotykają się wszyscy zainteresowani fitnesem z perspektywy biznesu, ale i nie tylko – każdy kto chce spróbować nowych produktów, sprawdzić swoją formę, zaczerpnąć wiedzy czy spotkać swojego idola – znajdzie coś dla siebie. Przypomnę tylko, że zawody Crossfit to nie jedyna atrakcja jaką zapewnimy dla uczestników… zapraszam 9-10 Września do EXPO XXI w Warszawie. – powiedział nam w rozmowie Grzegorz Lechowicz, organizator FIWE.

Partnerami zawodów są, m.in. AMAROK NUTRITION oraz Fitness Club24, który ufundował nagrody. Amarok Nutrition, będzie serwował na specjalnym stoisku LOGinLAB suplementy i udzieli szczegółowych informacji dla wszystkich produktów.