3-4 października ma miejsce wyjątkowa konferencja FitNation. Spotyka się na niej ponad 200 największych przedsiębiorców, liderów i innowatorów branży fitness z całego świata.

Kilka słów o wydarzeniu

Przez te dwa niezwykle intensywne dni odbędą się liczne wykłady, prezentacje i debaty z elementami networkingu. Goście będą się dzielić wiedzą w zakresie stosowanych praktyk i technologii, a także dyskutować nad szeroko rozumianymi innowacjami oraz konfrontować najnowsze trendy branżowe z codzienną praktyką.

Takie zderzenie najwyższej klasy specjalistów działających w obszarach sportu, technologii i biznesu to branżowa mieszanka wybuchowa, której nie można pominąć! A uzbrojeni w tak pozyskaną wiedzę, kontakty i nowe idee, menedżerowie i właściciele klubów sportowych będą mogli z lekkością wynieść swoje biznesy na wyższy poziom i zwiększać konkurencyjność na lokalnym rynku.

Dodatkowym bonusem wydarzenia jest jego lokalizacja w sercu malowniczego i tętniącego życiem Amsterdamu oraz jedno z najnowocześniejszych centrów kongresowych Amsterdam Postillion Conference Centre, które pozwoli na swobodną komunikację i przepływ myśli zaproszonych gości.

eFitness partnerem konferencji FitNation

eFitness został zaproszony do tego wybornego grona jako jeden z głównych graczy w dziedzinie oprogramowania do zarządzania sieciami klubów fitness. Do konferencji wniesie koncepcje i rozwiązania, które pomogą właścicielom i menedżerom obiektów sportowych usprawnić sam proces zarządzania i otworzyć na innowacje. Idee, z którymi eFitness przyjeżdża na to spotkanie to:

  • Data Driven Business

Czyli pełne wykorzystanie danych w biznesie, pomocne w jego wzroście i skalowaniu. System eFitness jako jedyny wdrożył w swoim oprogramowaniu potężne możliwości Machine Learning, Artificial Intelligence oraz Business Intelligence platformy Microsoft. Uzyskiwane w ten sposób dane prezentuje w przejrzystej i estetycznej formie wykresów i raportów, dających podpowiedzi menedżerom i właścicielom klubów, w każdym momencie, w którym muszą podejmować kluczowe biznesowe decyzje.

  • Personalizacja i automatyzacja

Podążając za dwoma najgorętszymi trendami w marketingu klubów sportowych, eFitness wyposażył swój system w liczne funkcjonalności pozwalające m.in. na ich realizację. Wielowymiarowe segmentowanie bazy klientów, zautomatyzowana komunikacja z wybranymi grupami klubowiczów, funkcje pozwalające na odzyskiwanie i ponowne rozgrzewanie zimnych leadów to niektóre z nich.

  • Wygoda

Wiele lat intensywnego dialogu i ścisłej współpracy z klubami sportowymi pozwoliły firmie eFitness w pełni zrozumieć istotę i wychwycić wszelkie niuanse procesu zarządzania takimi obiektami. Tą wiedzę wykorzystano w rozwiązaniach zastosowanych w systemie eFitness, eliminując niepotrzebne czynności, usprawniając i przyspieszając prace na każdym stanowisku w klubie fitness.

  • Integracje

Skalowalność i możliwość rozbudowy oprogramowania to podstawowa cecha innowacyjnych rozwiązań, do jakich należy system eFitness. Jedną z ciekawszych możliwości w zakresie rozbudowy jest integracja z wirtualnymi planami treningowymi czy śledzeniem nawyków żywieniowych marki Virtuagym, otwierająca nowe możliwości dla właścicieli i menedżerów klubów fitness.

Jeśli chcesz rozwinąć poruszone ww. tematy, zapraszamy na stoisko eFitness na konferencji.

Jeśli chcesz być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, zyskać wiedzę, zainspirować się, poszukać najlepszych rozwiązań dla swojego biznesu i nawiązać nowe kontakty biznesowe – przyjedź na konferencję i porozmawiaj z nami!

Czas: 3-4 października 2019 roku
Miejsce: Amsterdam Postillion Conference Centre
Adres: Paul van Vlissingenstraat 8, 1096 BK Amsterdam, Holandia
Więcej informacji

****

Poleczmy także:

Popraw płynność finansową Twojego klubu fitness