Sieć Klubów Fitness Zdrofit dynamicznie wkroczyła w Nowy Rok. 9 stycznia otwarto kolejny – 45 klub, który powstał na miejscu Fitness Park Warszawianka.

Potencjalni klienci mogli liczyć na bardzo korzystne warunki podczas przedsprzedaży. Klub jest bardzo dobrze przygotowany i wyposażony we wszystkie udogodnienia, które umożliwią cieszenie się aktywnością fizyczną. Na klubowiczów czeka przestronna strefa sala fitness, strefa wolnych ciężarów, strefa cardio, cross a także przestrzeń do treningu funkcjonalnego. Dodatkowym udogodnieniem są sauny oraz przestronne szatnie.

Sieć klubów Zdrofit propoaguję akcje „Postaw ZDRO przed FIT” zachęcając Polaków do ćwiczenia w klubie bez presji wyglądu czy rezultatów, bez porównywania się i oceny, za to w zgodzie ze sobą, dla własnego zdrowia i samopoczucia.

o Zdrofit

Marka Zdrofit istnieje na rynku fitness od ponad 13 lat, a jej sieć tworzy kilkadziesiąt klubów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Oferta Zdrofit skierowana jest do osób, które szukają miejsc, gdzie mogą aktywnie spędzać czas, bez nadmiernej presji i rywalizacji. Marka promuje aktywność fizyczną, ale uprawianą w sposób odpowiedzialny, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie.

Polecamy także:

Zdrofit startuje z fitness turystyką