Pierwszym najemcą inwestycji firmy Karimpol jest sieć fitness klubów Zdrofit, umowa została podpisana na wynajem parteru oraz całego pierwszego piętra łącznie 1 662 mkw powierzchni.

Na parterze dwupoziomowego fitness klubu będzie znajdowała się recepcja, a na całym pierwszym piętrze przestronne, doskonale wyposażone i zaprojektowane sale do ćwiczeń. Będzie to jedna z największych w Warszawie placówek należących do sieci. Otwarcie fitness klubu Zdrofit w Equator IV zaplanowane jest na 1 lipca 2018 r.

– Biurowiec Equator IV to najlepsza lokalizacja na warszawskiej Ochocie, przeznaczona na wynajem powierzchni. To także najlepiej zaprojektowany obiekt pod względem zapewnienia najwyższych standardów i wysokiej jakości środowiska pracy. Cieszymy się, że możemy powitać w Equator IV naszego pierwszego Najemcę – prestiżową sieć klubów fitness Zdrofit. Podpisanie umowy najmu, na ponad rok przed zakończeniem budowy obiektu, jest dla nas potwierdzeniem wysokiej pozycji firmy Karimpol na polskim rynku deweloperskim — mówi Harald Jeschek, partner zarządzający Karimpol Polska.

Zdrofit to warszawska sieć 14 fitness klubów, w których prowadzonych jest ponad 60 typów różnorodnych zajęć fitness, przeznaczonych dla osób w różnym wieku i stopniu kondycji. W ofercie klubu znajduje się również siłownia, cross training, zumba, pilates, joga, ćwiczenia na rowerach oraz relaks w saunie.